آموزش نحوه دریافت قابلیت محدودیت سرعت در نقشه گوگل

525
۰۵ شهریور ۱۳۹۶

دریافت قابلیت محدودیت سرعت در نقشه گوگل

کمپانی گوگل در ماه سپتامبر سال گذشته میلادی ویژگی جدیدی را برای نقشه گوگل عرضه کرد که کاربران با استفاده از آن می‌توانستند محدودیت سرعت هر مکانی را بر روی نقشه دریافت کنند. این قابلیت جذاب چند روز پیش برای Android Auto نیز ارائه شد اما گوگل در مدتی کوتاه و علیرغم واکنش‌های مثبت از سوی کاربران تصمیم گرفت تا این قابلیت را از هر دوی این نرم‌افزارها حذف کند.

اگر شما نیز جزو افرادی بودید که این از قابلیت استفاده کرده‌اید و از حذف شدن این قابلیت از نقشه گوگل چندان راضی نیستید می‌توانید با راه حلی که در این مقاله برایتان در نظر گرفته‌ایم این قابلیت مفید را به دستگاه هوشمند خود بازگردانید. دریافت این ویژگی به‌سادگی و با استفاده از نرم‌افزارهای سوم شخص ممکن است اما متاسفانه تنها کاربران اندروید می‌توانند از این نرم‌افزارها استفاده کنند.

برای دریافت قابلیت محدودیت سرعت در نقشه گوگل می‌بایست مراحل زیر را دنبال کنید:

  1. نرم‌افزار Velociraptor را دانلود، نصب و اجرا کنید.
  2. مجوزهای لازمه برای دسترسی این نرم‌افزار از جمله دسترسی به موقعیت مکانی، اعلانات و… را صادر کنید.
  3. به نرم‌افزار نقشه گوگل وارد شوید و مشاهده کنید که قابلیت یاد شده برای دستگاه فعال شده است.

این نرم‌افزار قابلیت‌های دیگر از جمله سرعت‌سنج را نیز به همراه دارد. همچنین زنگ هشداری در نرم‌افزار طراحی شده است که در صورت تجاوز از سرعت مجاز به صدا درمی‌آید. همچنین تمامی این ویژگی تنها با ورود به یک صفحه در نرم‌افزار یاد شده ممکن است.

معرفی بهترین گوشی های اندرویدی برای کودکان

البته میزان سازگاری این برنامه با سیستم‌های راهبری کشورمان هنوز به‌صورت کامل قابل اعتماد نیست و بهتر است برای این کار ابتدا گام‌های انجام شده را انجام داده و آن را آزمایش کنید تا بتوانید به‌صورت مطمئن از این برنامه استفاده کنید. همچنین به یاد داشته باشید که بهترین راه برای سالم ماندن، رانندگی با سرعت مجاز و رعایت نکات ایمنی در رانندگی است و این دسته از نرم‌افزارها تنها راهنمای کمکی برای شما خواهد بود.

۰
برچسب ها :

دیدگاه شما

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

بدون دیدگاه

    مطلب پیشنهادی