چگونه آپدیت اتوماتیک اندروید را غیر فعال نماییم ؟

آپدیت اندروید موضوعی است که بسیاری از کاربران گوشی های اندرویدی به دنبال آن هستند اما در این میان برخی از گوشی های هوشمند با آپدیت اندروید سازگاری ندارند از این رو بسیاری از کاربران هم به دنبال غیر فعال کردن آپدیت اندروید در گوشی های هوشمند خود هستند برای اینکه این موضوع را بررسی کنیم در ادامه این مقاله با ما همراه باشید .

چگونه آپدیت خودکار اندروید را ببندیم ؟

تنظیمات گوشی های مختلف شاید با همدیگر متفاوت باشد اما بسیاری از آنها در موضوعاتی مشابه از جمله بستن آپدیت خودکار و اتوماتیک اندروید در گوشی ها تقریبا مسیری یکسان را دارا هستند. اما برای این کار باید چکار کنیم ابتدا شما مسیر زیر را طی کنید :

۱- ابتدا وارد بخش تنظیمات گوشی هوشمند و اندروید شوید . برای این کار ابتدا وارد منوی کلی اندروید شوید و دنبال Settings یا در فارسی تنظیمات شوید.

چگونه آپدیت خودکار اندروید را ببندیم ؟

۲- در گام دوم به دنبال About Device بگردید با یافتن این گزینه شما می توانید به آرزوی بستن آپدیت اتوماتیک اندروید برسید .

۳- پس از آن بر روی دکمه Software update کلیک نمایید.

چگونه آپدیت خودکار اندروید را ببندیم ؟

۴- در این بخش با گزینه ای روبرو خواهید شد که عامل تمامی مشکلات شما در این موضوع است ، حالا وقت آن است برای همیشه از شر آپدیت اتوماتیک و خودکار اندروید راحت شوید دکمه روشن و خاموش Auto Update را در حال خاموش قرار دهید.

چگونه آپدیت خودکار اندروید را ببندیم ؟ماموریت غیر فعال کردن آپدیت اتوماتیک اندروید تمام شد

با این کار حالت اتوماتیک آپدیت اندروید غیر فعال می شود . خوشحال خواهیم شد نظرتان را در مورد مفید یا غیر مفید بودن این مقاله در بخش نظرات این مقاله بیان کنید . نظرات شما باعث دلگرمی بخش فنی زوم تک برای ارائه مقالات آموزشی بیشتر در حوزه گوشی های هوشمند و اندروید خواهد شد .

مطلب پیشنهادی