آیا آیفون SE2 برترین تجربه تاریخ اپل خواهد بود؟

بهترین همراه تاریخ اپل؟

آیفون SE2

به نظر می‌رسد که شرکت اپل قصد دارد تا به‌زودی آیفون SE2 را به بازار عرضه کند ولی اطلاعات افشا شده از این محصول خبر از یک سری تغییرات در سری آیفون می‌دهند.

آیفون ۱۰ توانست تا افتخار بازار را فتح کند و بدون شک استانداردهای مورد انتظار از شرکت اپل را نه‌تنها ازنظر کیفیت سخت‌افزاری بلکه ازنظر قیمت‌گذاری نیز تحت تأثیر قرار داد. با این وجود به نظر می‌رسد که قرار نیست تا اپل همین مسیر را تا ابد ادامه بدهد و نسل بعدی آیفون قرار است اندکی شرایط را تعدیل کرده و مشتریانی که بودجه محدودتری دارند را نیز به‌سوی اپل بکشاند.

ماجرا ازاین‌قرار است که مراکز خبری در هندوستان، برنامه‌های اپل را بر هم زده و پروژه مخفیانه این شرکت را به رسانه‌ها انتقال دادند و امروز همه ما شنیده‌ایم که آیفون SE2 در راه عرضه به بازار است. با این وجود این تلفن همراه قرار است یک غافلگیری جالب به همراه داشته باشد.

برخلاف انتظارات، دیگر خبری از فناوری تشخیص چهره نیست و این تلفن همراه به ریشه‌های قدیمی‌تر آیفون بازخواهد گشت. به‌صورت خلاصه می‌توان آیفون SE2  را به یک آیفون قدیمی با پردازنده‌ای نجومی و قدرتی بسیار بالاتر تشبیه کرد. این تلفن همراه قرار است تا ابعادی مشابه با آیفون‌های کلاسیک داشته باشد و نمایشگر آن ۴ اینچی خواهد بود. با این وجود نمایشگر چهار اینچی یاد شده در پشت خود یک پردازنده نیرومند A11 را می‌بیند که همان پردازه بایونیکی است که بر روی آیفون ۱۰ به کار گرفته شده است.

حذف اپلیکیشن داشبورد از مک او اس

این امر به این معنی است که انرژی پردازنده که در آیفون‌های ۱۰ و ۸ برای امکاناتی مانند نمایشگر بزرگ و تشخیص چهره به کار گرفت می‌شد، این بار تماما بر روی عملکرد کلی دستگاه تخصیص داده خواهد شد و این به این معنی است که ممکن است آیفون SE2 یکی از برترین تجربه‌های تاریخ سری آیفون را به همراه بیاورد.

0
برچسب ها :

دیدگاه شما

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

بدون دیدگاه

    مطلب پیشنهادی