آیا ال‌جی V30 تقلید صرف از دستگاه‌های سامسونگ است؟

ال‌جی V30

ال‌جی V30

چند روزی از رونمایی پرچم‌دار جدید کمپانی ال‌جی یعنی ال‌جی V30 می‌گذرد و این دستگاه توانسته است با طراحی بسیار زیبا و قابلیت‌های خیره‌کننده خود توجه بسیاری را به خود جلب کند. البته بسیاری تشابه ظاهری این دستگاه با تلفن‌های همراه هوشمند جدید سامسونگ را تقلید صرف ال‌جی از سامسونگ می‌دانند.

همین امر نیز سبب شده است تا چند تن از منتقدان تلفن‌های همراه هوشمند تمرکز خود را به مقایسه این دستگاه ال‌جی با تلفن‌های همراه هوشمند سامسونگ بگذارند. ازنظر این متخصصین، تشابه یادشده نه‌تنها درزمینهٔ طراحی به چشم می‌خورد بلکه در سایر موارد نیز مشاهده می‌شود. برای مثال، تلفن همراه هوشمند V30 به صفحه‌نمایش بسیار پویایی مجهز است که نمونه عالی فناوری‌های صفحه‌نمایش‌های ال‌جی را به تصویر می‌کشد. رنگ‌های ارائه‌شده بر روی این صفحه‌نمایش بسیار زنده هستند و همین امر نیز یکی دیگر از تشابهات میان دستگاه‌های سامسونگ و این تلفن همراه هوشمند است.

این منتقدان همچنین مقایسه‌هایی را درباره دوربین قرارگرفته بر روی این دستگاه و لنزهای دوربین دستگاه‌های برتر سامسونگ انجام داده‌اند. بر اساس نظر آن‌ها، دوربین ۱۶ و ۱۳ مگا پیکسلی قرارگرفته بر روی این تلفن همراه هوشمند تصاویر بسیار واضحی را بارنگ‌های حقیقی به ثبت می‌رساند. دوربین اصلی V30 نور بیشتری را به نسبت دوربین‌های بیشتر تلفن‌های همراه هوشمند سامسونگ از خود عبور داده و به حسگر تصویر می‌رساند. همین امر نیز موجب ثبت تصاویری با نویز کم‌تر و کیفیت بهتر در تاریکی شده است.

این دستگاه درزمینهٔ مرور وب نیز بسیار قوی و سریع عمل می‌کند و البته رقم بنچمارک آن درزمینهٔ بارگذاری وب‌سایت‌ها و باز کردن کامل آن‌ها به نسبت سایر تلفن‌های همراه هوشمند سامسونگ قوی‌تر است. از طرفی ویدیوهای موجود در یوتیوب نیز با سرعت بسیار مناسبی بارگذاری می‌شوند و صدای خروجی آن‌ها هم بسیار رسا و بلند است.

پنج شنبه های تِمی سامسونگ: ۲۰ تِم جدید این هفته منتشر شدند

از دیگر قابلیت‌های این دستگاه می‌توان به ضد آب بودن آن اشاره کرد. به‌علاوه باتری بسیار قدرتمندی نیز بر روی آن قرارگرفته است که می‌تواند به‌صورت بی‌سیم نیز شارژ شود. البته صدای پخش‌شده در حین برقراری تماس با این تلفن هوشمند نیز بسیار باکیفیت است.

بااین‌حال باید به یاد داشته باشید که اگر به دنبال خرید یک پرچم‌دار قدرتمند هستید بهتر است تا زمان رونمایی از آیفون‌های جدید و ورود گلکسی نوت ۸ به بازار صبر کنید و به‌این‌ترتیب گزینه‌های انتخابی خود را متنوع‌تر سازید. بااین‌حال ال‌جی V30 نیز دستگاه بسیار شایسته‌ای است که مطمئناً خریدار خود را از انتخابش پشیمان نخواهد کرد.

0
برچسب ها :

دیدگاه شما

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

بدون دیدگاه

    مطلب پیشنهادی