آیا دکمه لمسی هوم آیفون ۷ تقلیدی از اندروید است؟

29 خرداد 1395

قرار بر این است که شرکت اپل به‌زودی نسل هفتم آیفون را معرفی کند، تاکنون شایعات و همچنین تصاویر مختلفی از این دستگاه منتشر شده، دیروز هم تصویری از پانل جلویی آیفون ۷ منتشر شد که دکمه هوم لمسی در آن پیدا بود. حال آیا دکمه لمسی هوم آیفون ۷ تقلیدی از اندروید است یا خیر؟
اپل به‌منظور کاهش ساییدگی در دستگاه و عملکرد بهتر این دکمه را ارائه داده که اسکن اثر انگشت هم ‌روی آن تعبیه شده است. همچنین برخی از شایعات به وجود صفحه‌نمایش منحنی در آیفون ۲۰۱۷ اشاره کرده‌اند که اگر بر اساس واقعیت باشد رسما تقلیدی از سامسونگ خواهد بود، علاوه بر این دکمه فیزیکی هوم به لمسی تبدیل شده است و به نظر می‌رسد که اپل گام معتبری را به‌سوی بهتر شدن برداشته است.

حال دکمه لمسی هوم در آیفون ۷ جنجال تازه‌ای را در رسانه‌های آنلاین به پا ساخته است، جدا از همه این‌ها داستان‌های بسیاری درباره آیفون و اندروید وجود دارد. به‌تازگی گزارش شده است که دستگاه اندرویدی جدیدی با ظاهری شبیه به آیفون و سیستم‌عامل iOS ساخته می‌شود، البته هنوز جزئیات این خبر منتشر نشده و منظور واضحی در جمله دستگاه اندرویدی با سیستم‌عامل iOS نیست.

البته تفاوت دیگری هم در تصویر منتشر شده یافت می‌شود که متعلق به پورت USB است. ظاهرا شرکت اپل پورت USB را به قسمت بالایی دستگاه انتقال داده است و شاید هیچ پورتی در قسمت زیرین وجود نداشته باشد.

این خبر برای کاربران سنتگرا خبر خوبی است و هنوز هم کاربران بسیاری وجود دارند که پورت USB را در قسمت بالای دستگاه ترجیح می‌دهند.

ساندار پیچای تغییرات بزرگی را به اندروید آورده است !

جدا از همه این‌ها هنوز هم خبرهایی درباره دوربین دوگانه در آیفون ۷ یا آیفون ۷ پلاس وجود ندارد، اما قطعا اپل به فکر پاسخگویی دوربین قدرتمند گلکسی اس ۷ خواهد بود. حال تنها تفاوت‌ها دکمه لمسی هوم آیفون ۷ و تغییر پورت USB است. به هر حال هنوز باید منتظر انتشار جزئیات بیشتر درباره نسل آینده آیفون باشیم.

 

0
برچسب ها :

دیدگاه شما

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

بدون دیدگاه

    مطلب پیشنهادی