آیا سامسونگ ۵ پرچم‌دار جدید را در سال ۲۰۱۶ معرفی خواهد کرد؟

25 آذر 1394

تمامی شرکت‌های دنیا هر محصولی را که به فروش می‌رسانند یک پرچم‌دار را به عنوان بهترین محصول خود ارائه می‌دهند. این پرچم‌دار بهترین محصول آن شرکت بوده و می‌تواند تاثیرات زیادی را در فروش و سودآوری محصولات آن شرکت داشته باشد. مهم نیست که این شرکت‌ها جدیدترین خودروها را به فروش برسانند یا گوشی‌های‌هوشمند؛ این قاعده برای تمامی شرکت‌های دنیا یکسان بوده و همیشه هر شرکتی سعی می‌کند جدیدترین تکنولوژی‌ها و خلاقیت‌های خود را در پرچم‌دار خود به کار گیرد و سامسونگ نیز این مسئله را خوب می‌داند. همین مسئله بهانه‌ی خوبی برای این شرکت کره‌ای بوده تا در سال‌های گذشته تعداد پرچم‌داران خود را افزایش دهد به طوریکه بر اساس شایعات منتشر شده سال ۲۰۱۶ شاهد پنج یا بیش‌ از پنج پرچم‌دار سامسونگ در عرصه‌ی گوشی‌های‌هوشمند خواهیم بود.

 

در سال ۲۰۱۰ سامسونگ با گلکسی اس به تنهایی وارد میدان شد. این گوشی تنها پرچم‌دار این شرکت کره‌ای در آن سال بود. در سال ۲۰۱۱ سامسونگ با معرفی گلکسی اس ۲ و گلکسی نوت برای اولین بار دو پرچم‌دار را در یک‌سال معرفی کرد. این روند تا سال ۲۰۱۴ ادامه یافت تا اینکه سامسونگ با معرفی گلکسی نوت اج، سه پرچم‌دار را در یک‌سال رونمایی کرد. در سال جاری نیز سامسونگ با معرفی نسخه‌های مختلف پلاس و اج، ۴ پرچم‌دار را معرفی کرده و اگر قرار باشد این روند همچنان ادامه داشته باشد در سال‌ آینده حداقل پنج پرچم‌دار را از سامسونگ خواهیم دید.

 

تمامی شایعات منتشر شده‌ی امروز توسط فاش کننده‌ی معروف evleaks منتشر شده است. به‌هر‌حال تمامی حرف‌های گفته شده بر اساس حدسیات بوده و نمی‌توان با قاطعیت زیاد به آن‌ها نگاه کرد. بهتر است کمی صبر کنیم تا ببینیم آیا در شایعات بعدی هم به این مسئله اشاره‌ای می‌شود یا خیر.

0
برچسب ها :

دیدگاه شما

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

بدون دیدگاه

    مطلب پیشنهادی