آیا سرانجام این ماه شاهد رونمایی از آیفون ۸ خواهیم بود

رونمایی از آیفون ۸ در ماه جاری

رونمایی از آیفون ۸ در ماه جاری

بازار تلفن‌های همراه هوشمند به شدت به تبلیغات رسانه‌ای و میزان فشار رسانه‌ها و هواداران برندها وابسته شده است و حتی نام‌های بزرگی مانند اپل نیز از این قاعده مستثنی نیستند. در این میان به نظر می رسد که با توجه به عرضه پرچم‌دار جدید سامسونگ، توپ به زمین اپل افتاده است و فشار بسیار زیادی بر روی این شرکت وارد شده است.

به تازگی شاهد رونمایی پرچم‌دار بزرگ در از کمپانی فناوری سامسونگ بودیم. رونمایی و عرضه تلفن هوشمند اندرویدی گلکسی نوت ۸ و همچنین نزدیک شدن به تاریخ عرضه پرچم‌دار کمپانی ال‌جی یعنی ال‌جی V۳۰، موجب شد تا هواداران سیستم عامل ios نیز فشارهای خود را برای رونمایی از پرچم‌دار کمپانی محبوبشان اپل، بیش‌تر کنند.

شایعات در این زمینه نیز حاکی از آن هستند که کمپانی اپل نیز در پاسخ به این هواداران پر و پا قرص تصمیم دارد تا در ماه سپتامبر سرانجام شاهد معرفی پرچم‌دار خود باشد و می‌توانیم به صورت رسمی منتظر رونمایی از آیفون ۸ باشیم. با این حال شایعات عرضه شده هنوز زمان دقیق عرضه این دستگاه را تائید نکرده‌اند اما بر اساس اظهارات مقامات داخلی اپل، رونمایی از این دستگاه ممکن است تنها چند هفته دیگر اتفاق بیفتد. بسیاری زمان عرضه این دستگاه را در تاریخ ۱۲ سپتامبر پیش‌بینی کرده اند.

با این وجود اگر تاریخ ۱۲ مرداد برای این رویداد مهم در تاریخ اپل تائید شود، دعوت‌ها از افراد سرشناس برای شرکت در این مراسم باید از چند روز آینده شروع شود.

همچنین باید به خاطر داشت که تلفن‌های همراه هوشمند آیفون ۷s و آیفون ۷s پلاس نیز همراه تلفن همراه هوشمند انقلابی این شرکت در مراسم رونمایی از آیفون ۸ به بازار عرضه خواهند شد. همچنین ساعت هوشمند اپل با پشتیبانی از سیم کارت نیز به همراه تلویزیون هوشمند ۴K اپل در این مراسم معرفی خواهند شد. همین امر نیز موجب شده است تا این مراسم برای اپل و طرفدارانش از اهمیت بسیار زیادی برخوردار باشد.

0
برچسب ها :

دیدگاه شما

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

بدون دیدگاه

    مطلب پیشنهادی