آیا این عکس کنسول Xbox One S مایکروسافت است ؟!!!

26 خرداد 1395

انگار شایعاتی که درباره ی معرفی نسخه ی کوچک تر و سریع تر ایکس باکس وان در E3 امسال بودند، کم کم دارند رنگ واقعیت به خود می گیرند.

امروز برخی از اعضای NeoGAF چندین عکس منتشر کرده اند و مدعی هستند که این عکس ها متعلق به کنسول ایکس باکس وان S هستند، و این لیک ها به دگرگونی بسیار بزرگ در کنسول اشاره دارند. برای شروع، بهتر است طراحی جمع و جور این کنسول جدید را ببینید. این کنسول جدید نزدیک به ۴۰ درصد از کنسول اصلی بزرگ، کوچکتر است و رنگش نیز سفید است و الگوی کیسش نیز بسیار چشم نواز است. همچنین آداپتور برق نیز داخلی است.

 

xbox-one-s-leak

 

همچنین منابع ما مدعی هستند که قابلیت های جدیدی که در این لیک ها ذکر شده، بر اساس نشانه ها هستند. این سیستم جدید از هر دو محتوای ویدئو های ۴K و HDR پشتیبانی می کند و همین باعث می شود که این کنسول به عنوان یک مکمل خوب برای تلویزیون جدید شما تبدیل شود. همچنین این کنسول دارای هاردی ۲ ترابایتی خواهد بود و کنترلی با طراحی ساده و پایه ای برای ایستادن عمودی کنسول خواهد داشت. بزرگترین علامت سوال این است که تاریخ عرضه و قیمت کنسول کی و چقدر خواهد بود. منطقی است که قیمت این کنسول جدید از قیمت ۲۹۹ دلاری کنسول فعلی با هاردی ۵۰۰ گیگابایتی کمتر نخواهد بود.

 

آپدیت: در پاسخ به شایعات، یکی از سخنگویان مایکروسافت در پاسخ به سوال وجود این کنسول، پاسخ زیر را ارسال کرده است:

چرا توسعه‌دهندگان پلی‌استیشن ۴ پرو به استفاده از قابلیت HDR علاقه‌مند هستند؟

 

” ¯\_(ツ)_/¯ ”

 

منبع: Engadget

0
برچسب ها :

دیدگاه شما

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

بدون دیدگاه

    مطلب پیشنهادی