آیفون تاشو در راه است

آیفون تاشو

آیفون تاشو

شرکت اپل به‌تازگی اختراع‌های جدیدی را به ثبت رسانده است که نشان می‌دهند این شرکت قصد دارد در آینده‌ای نزدیک به سراغ ساخت یک آیفون تاشو برود.

تلفن‌های همراه هوشمند راهی طولانی را سپری کرده‌اند و از گذشته‌ای ساده به عصر هوشمند مهاجرت کرده‌اند. با این وجود در این میان شاهد این هستیم که در طول این مسیر، طراحی همراه‌های هوشمند به یکدیگر شبیه شده است و دیگر خبری از تلفن‌های همراه متنوع نیست. با این وجود شرکت‌های مختلفی در حال تلاش هستند تا مدل‌های مختلفی از محصولات را به رده تولیدات خود بیفزایند و به نظر می‌رسد یکی از محبوب‌ترین مدل‌هایی که شرکت‌های بزرگ برای احیای آن تلاش می‌کنند، همراه‌های هوشمند تاشو هستند.

ابتدا شرکت سامسونگ به شایعاتی در زمینه ساخت تلفن همراه تاشو روبرو شد و این شایعات روزبه‌روز جدی‌تر شدند. در ادامه شاهد شایعاتی مشابه برای شرکت‌های دیگر بودیم و امروز شایعاتی در زمینه ساخت آیفون تاشو به گوش می‌رسد. این شایعات بر اساس یک اختراع جدید به ثبت رسیده توسط اپل مطرح شده است که نشان می‌دهد که این شرکت قصد دارد یک تلفن همراه با قابلیت قطعات متحرک در اختیار داشته باشد.

به‌این‌ترتیب ممکن است آیفون تاشو تا چند سال دیگر به یکی از اصلی‌ترین محصولات اپل بدل شود ولی هنوز هیچ اطلاعاتی در زمینه این تلفن همراه در دست نیست و حتی نمی‌توان تخمین زد که چه زمانی شاهد عرضه احتمالی این محصول خواهیم بود و به همین دلیل نیز نمی‌توان ذهنیتی از امکانات سخت‌افزاری آن داشت.

تصاویر این اختراع که می‌توانید آن را در ابتدای خبر مشاهده کنید، تنها از وجود یک نمایشگر تاشو خبر می‌دهند که موجب می‌شود تا دستگاه از وسط به دو بخش تقسیم شود و تنها یک درگاه بر روی آن مشاهده می‌شود که احتمالا ورودی کابل شارژ خواهد بود. همچنین دکمه کنترل صوتی این تلفن همراه نیز در بخش بالا و سمت راست دستگاه مشاهده می‌شود.

0
برچسب ها :

دیدگاه شما

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

بدون دیدگاه

    مطلب پیشنهادی
    ×   چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟