آیفون ۷ به جای رنگ خاکستری در رنگ آبی تیره عرضه خواهد شد

22 خرداد 1395

یکی از انتخاب‌های عجیبی که اپل از نسل پنجم آیفون به بعد در عرضه‌ی تلفن‌های همراه هوشمند خود گرفته است، ایجاد تغییراتی در رنگ بدنه‌ی آیفون بوده است. اما به نظر می‌رسد که اپل قصد دارد بار دیگر با تغییر این رنگ‌ها در آیفون ۷ (iPhone 7)، نظر تعداد بیشتری از خریداران قبلی را به خود جلب کند.

اپل خیلی وقت است که از یک رنگ تیره و مات برای تولید بدنه‌ی فلزی آیفون استفاده نمی‌کند و شاید رگه‌‌هایی از رنگ مشکی که در آیفون ۵ دیده بودیم، آخرین حضور این طیف از رنگ‌های تیره بر روی بدنه‌ی پرچم‌داران اپل بوده است. شاید با خود بگویید که نگه داشتن ظرفیت ذخیره‌سازی داخلی ۱۶ گیگابایتی و حذف ظرفیت ۳۲ گیگابایتی عجیب‌ترین تصمیم اپل در چند سال اخیر بوده است؛ اما این موضوع در انتخاب رنگ‌های محصول اپل نیز صادق است.

در حال حاضر اپل جدیدترین نسل آیفون‌های خود یعنی آیفون ۶ اس و مدل پلاس آن را در رنگ‌های طلایی، صورتی (رز گلد)، خاکستری فضایی و نقره‌ای به فروش می‌رساند. درباره‌ی دو گزینه‌ی اول نظری نداریم اما دو رنگ خاکستری فضایی و نقره‌ای بسیار به یکدیگر شبیه هستند و هر دوی آنها با کمی اختلاف، سایه‌هایی از رنگ خاکستری هستند و شاید تشخیص آنها از فاصله‌ی کمی دورتر بسیار مشکل باشد؛ بنابراین خیلی عجیب است که اپل به جای نگه داشتن رنگ مشکی و عرضه‌ی یکی از این دو رنگ مشابه، هر دوی آنها را نگه داشته و رنگ مشکی را حذف کرده است!

آیفون ۷ به جای رنگ خاکستری در رنگ آبی تیره عرضه خواهد شد

گویا اپل نیز متوجه این موضوع شده است و قصد دارد که برای آن دسته از کاربرانی که رنگ‌های تیره‌تر و مات را می‌پسندند، گزینه‌ی رنگی جدیدی را پیشنهاد کند. طبق گزارش وبسایت macotakara، اپل قصد دارد که رنگ خاکستری فضایی را از جلوی دیدگان کاربران بردارد و به جای آن، آیفون ۷ با رنگ آبی تیره را به آن دسته از خریداران پیشنهاد دهد.

رندرهای جدیدی از آیفون ۷ را مشاهده کنید

این گزارش به نقل از یکی از منابع تامین قطعات سخت افزاری اپل که رابطه‌ی نزدیک و اطلاعات بسیار موثقی از خطوط تولید آیفون‌های اپل و البته آیفون ۷ دارد، منتشر شده است و می‌توانید تا حد زیادی به آن استناد کنید. البته سامسونگ نیز در حال حرکت به این سمت است و قصد دارد مدل‌هایی از اسمارت فون‌های جدید خود را با رنگ‌های متنوعی نظیر رنگ آبی در اختیار خریداران بگذارد و باید دید که در آینده، کدام یک از این دو کمپانی موفق خواهند شد که نظر نهایی تعداد بیشتری از کاربران را به محصول تولیدی خود جلب کنند.

در ضمن این که اپل قرار است بار دیگر از زمان آیفون ۴ اس به بعد و در تولید آیفون ۷ ، آیفون‌هایی را با رنگ تیره‌ و به‎صورت یکپارچه تولید کند، می‌تواند خبر بسیار خوبی برای خیلی از کاربران تیره‌پسند باشد.

0
برچسب ها :

دیدگاه شما

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

بدون دیدگاه

    مطلب پیشنهادی