آیفون ۸ رکورد قیمت را خواهد شکست

آیفون ۸

آیفون ۸

کمپانی اپل تنها چند هفته تا رونمایی از آیفون ۸ فاصله دارد که بر اساس اخبار منتشر شده، این دستگاه گران‌ترین نسخه آیفون خواهد بود.

بر اساس اخبار منتشر شده در وب‌سایت‌های معتبر تحلیلی، نسخه اولیه آیفون ۸ حدودا ۹۹۹ دلار قیمت‌گذاری شده است. این مقدار در واقع ۵۴ درصد بیشتر از قیمت ارائه آیفون ۷ که با قیمت اولیه ۶۴۹ دلار عرضه شد است. با این حال قیمت این دستگاه در انگلستان هنوز مشخص نشده است اما احتمال افزایش آن نسبت به قیمت ارائه شده در آمریکا زیاد است زیرا قیمت آیفون ۷ ارائه شده در انگلستان به میزان ۵۹۹ پوند بود که این میزان ۱۸٫۷ درصد از قیمت ارائه شده این تلفن همراه در آمریکا بیشتر است.

با این حال اپل تصمیمی برای ارائه نسخه ۳۲ گیگابایتی از آیفون ۸ ندارد و حداقل میزان حافظه داخلی در نظر گرفته شده برای این تلفن همراه هوشمند ۶۴ گیگابایت است که البته نسخه ۶۴ گیگابایتی برای آیفون ۷ ارائه نشده است.

آیفون ۸ را می‌توان نسخه برتر پرچم‌داران تلفن‌های همراه هوشمند دانست که همراه با دو تلفن همراه دیگر رونمایی خواهد شد. یکی از این دو تلفن همراهی کننده آیفون ۸ آیفون ۷s و دیگری ۷s پلاس خواهد بود. البته این باید در نظر داشت که قیمت این دو دستگاه به نسبت آیفون ۸ به‌مراتب بسیار کمتر هستند.

با این وجود اخبار قبلی حاکی از این بودند که قیمت آیفون ۸ از ۱۰۰ دلار در ایالات متحده و ۸۰۰ پوند در انگلستان آغاز می‌شوند. این قیمت بسیار بالا تا حدی به دلیل افزایش هزینه تولید این دستگاه بوده است که به‌احتمال زیاد مجهز به صفحه نمایشی منحصربه‌فرد و همچنین فناوری تشخیص چهره خواهد بود.

سامسونگ سرعت دانلود آیفون X را نشانه رفته است

اپل این تغییر چشم‌گیر در طراحی سری آیفون‌ها را به افتخار ۱۰ ساله شدن این شاخه از کمپانی یاد شده ارائه کرده است که شامل شارژ بی‌سیم، عدم وجود دکمه خانه و بدنه پشتی تمام شیشه‌ای است.

0
برچسب ها :

دیدگاه شما

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

بدون دیدگاه

    مطلب پیشنهادی