اخبار

آیفون 12 محبوبترین آیفون اپل است

همچون آیفون 11، گوشی آیفون 12 اپل نیز توانسته به یکی از محبوبترین آیفون‌های این شرکت کوپرتینویی تبدیل شود و دور از انتظار نبود. تیم کوک مدیر عامل شرکت اپل طی یک تماس درآمد نشان داد که آیفون 12 محبوب‌ترین مدل است، اما فروش مدل‌های Pro نیز “بسیار قابل توجه” بوده و نباید از آن چشم پوشی کرد.

اخیرا تحلیلگر Ming-Chi Kuo این پیش بینی را در اکتبر سال 2020 انجام کرده بوده و مقرون به صرفه بودن و 5G را عامل اصلی فروش عنوان کرد. سرویس Counterpoint Research نشان داد که آیفون 12 پرفروش‌ترین گوشی 5G در ماه اکتبر سال 2020 محسوب می‌شود.

تقاضای بیشتر برای آیفون 12 باعث شد تا اپل امسال سفارشات خود را 30 درصد افزایش دهد. داده‌های اخیر Counterpoint Research نشان داده که از 10 گوشی پرفروش ژانویه 6 گوشی آیفون بوده و آیفون 12 در بالای لیست قرار دارد.

با تمام این تفاسیر انتظار داریم نسل بعدی آیفون یعنی آیفون 13 هم بتواند نظر طرفداران اپل را جلب کرده و فروش بزرگی بدست آورد. اپل درصدد آن است یک محصول تمام عیار بزودی راهی بازار کند. تاکنون شایعاتی به گوش رسیده که اپل به دنبال عرضه محصولی قابل توجه است و تنها باید منتظر ماند تا مشخص شود برنامه این شرکت چیست.

انتظار داریم چهار مدل تا 5 مدل آیفون را در سپتامبر سال جاری شاهد باشیم. برند کوپرتینویی برنامه بزرگی برای رونمایی نسل جدید اسمارتفون خود دارد.


بیشتر بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا