آیفون X نام رسمی پرچم‌دار ۱۰ سالگی آیفون خواهد بود

آیفون X

آیفون X

بر اساس شایعه‌های منتشر شده در وب‌سایت‌های خبری و تحلیلی، کمپانی اپل به‌احتمال بسیار زیاد نسخه بعدی پرچم‌دار تلفن‌های همراه هوشمند خود را با نام رسمی آیفون X معرفی خواهد کرد.

بر اساس این اطلاعات، دستگاه هوشمند یاد شده همراه با ۲ تلفن همراه هوشمند دیگر به نام‌های آیفون ۸ و آیفون ۸ پلاس منتشر خواهد شد. عدم وجود تلفن همراه هوشمندی از سری S در این نسل از دستگاه‌های هوشمند اپل از طرف متخصصان با تفسیری دوگانه روبرو شده است. گروهی معتقدند که این امر می‌تواند دلیلی بر لغو تولید این سری از دستگاه‌ها باشد. درحالی‌که گروه ۲ باور دارند که این امر تنها در این دوره اتفاق خواهد افتاد و اپل به‌صورت کلی قصد لغو تولید این سری از دستگاه‌های هوشمند خود را نخواهد داشت. لازم به ذکر است که هفته گذشته مشخص شد که اپل این دستگاه‌های هوشمند را در تاریخ ۱۲ سپتامبر و در کنفرانس ویژه‌ای که در کالیفرنیا برگزار می‌شود، رونمایی خواهد کرد.

وب‌سایت مرتبط با فناوری هلندی آی کالچر (iCulture) در این باره اظهار داشته است که ۱ منبع معتبر، اطلاعات یاد شده را درباره این تلفن همراه هوشمند در اختیار آن‌ها قرار داده است. این وب‌سایت درباره منبع موثقی که از آن یاد کرده است توضیح داده که این منبع پیش‌ازاین نیز درباره وجود ایپد پرو ۱۰٫۵ اینچی اخباری منتشر کرده بود و هم‌اکنون نیز با کمپانی‌های تلکام جهانی در حال همکاری است.

ارون میسون به‌عنوان سردبیر iPhone Insider، تصاویری از یکی از آیفون‌های جدیدی که قرار است تا در ۱۲ سپتامبر رونمایی شود را منتشر کرده و نام آن را اپل آیفون X ادیشن (Apple iPhone X Edition) خوانده است. با این وجود، منابع معتبر در این زمینه پیش‌ازاین اظهار داشته‌اند که آیفون X با نام آیفون ادیشن به بازار روانه خواهد شد. همچنین به گفته برخی، آیفون X جدید همراه با آیفون ۸ و آیفون ۸ پلاس در تاریخ ۲۲ سپتامبر برای فروش جهانی در دسترس قرار خواهد گرفت.

خودزنی از نوع اپل

با این وجود هرچه به تاریخ رونمایی از این دستگاه‌های هوشمند اپل نزدیک‌تر می‌شویم، شایعات بیشتری را درباره نام و مشخصات این دستگاه‌ها می‌شنویم که هیچ‌کدام تا زمان رونمایی این دستگاه‌ها به‌صورت قطعی و ۱۰۰ در ۱۰۰ نخواهند بود.

0
برچسب ها :

دیدگاه شما

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

بدون دیدگاه

    مطلب پیشنهادی