• خانه
  • اخبار
  • آی‌پد پرو ۱۲٫۹ اینچی با شارژر جدید USB Type-C تا ۶۴ درصد سریع‌تر شارژ می‌شود

آی‌پد پرو ۱۲٫۹ اینچی با شارژر جدید USB Type-C تا ۶۴ درصد سریع‌تر شارژ می‌شود

این شارژر که خروجی ۲۹ واتی دارد به اضافه کابل جدید USB-C به Lightning اپل ترکیب خوبی برای شارژ کردن آی‌پد پرو ۱۲٫۹ اینچی از پریز برق یا مک‌بوک ۱۲ اینچی شما خواهد بود. در مقایسه با شارژر استاندارد ۱۲ واتی شارژر جدید طبق بررسی ۹to5Mac می‌تواند ۶۴ درصد سریع‌تر آی‌پد شما را شارژ کند. با استفاده از شارژر معمولی در هر ۲۰ دقیقه آی‌پد پرو تنها ۵ درصد شارژ می‌شود در حالی که با استفاده از شارژر جدید آی‌پد در همین زمان ۱۴ درصد شارژ خواهد شد. گفتنی است در این آزمایش ۱۰ دقیقه روشنایی روی ۲۵ درصد و ۱۰ دقیق روی ۱۰۰ درصد تنظیم شده است.
آی‌پد پرو 12.9 اینچی با شارژر جدید USB Type-C تا 64 درصد سریع‌تر شارژ می‌شود + عکس

نکته جالب دیگر این‌که اگر روشنایی صفحه در حالت حداکثر باشد شارژر قدیمی تنها می‌تواند در بهترین حالت شارژ آی‌پد را در همان سطح نگه‌دارد و مصرف بالای صفحه‌نمایش از شارژ شدن آن جلوگیری می‌کند در حالی‌که شارژر ۲۹ واتی قادر است هر چند آهسته‌تر در حالت روشنایی حداکثر نیز تبلت را شارژ کند.

شارژر جدید البته بدون کابل عرضه می‌شود و باید کابل لایتنینگ به USB C را جداگانه خریداری کنید. جالب است بدانید این شارژر دقیقاً همان شارژر عرضه شده توسط مک‌بوک ۱۲ اینچی است و اگر این مک‌بوک را دارید می‌توانید تنها با خرید کابل مذکور از شارژ سریع بر روی آی‌پد پرو ۱۲٫۹ اینچی خود لذت ببرید.

منبع: فارنت
مطلب پیشنهادی