ابزاری شگفت‌انگیز برای بهبود دوربین آیفون ۷ توسط کمپانی Ztylus

آیفون ۷

لنزهای خارجی ایجاد شده برای تلفن‌های همراه هوشمند کاربری‌های بسیار زیادی را برای کاربران علاقه‌مند به عکس برداری به همراه دارد اما به همراه داشتن دائمی آن‌ها شاید برای برخی از افراد اندکی دشوار باشد. به‌تازگی شرکتی برای رفع این مشکل اقدام به ایجاد قاب‌هایی کرده است که به‌صورت پیش‌فرض به این لنزها مجهز هستند. این قاب می‌تواند به‌سرعت جای خود را در میان علاقه‌مندان به عکاسی با تلفن همراه هوشمند باز کند.

این کمپانی که Ztylus نام دارد این لنزها را که درواقع ۶ لنز جانبی متفاوت هستند و  می‌توانند به‌راحتی بر روی لنز اصلی دوربین قرار بگیرند بر روی یک قاب بسیار شکیل نصب کرده و آن را با نام Switch 6 در اختیار کاربران آیفون ۷ پلاس قرار داده است.

این قاب می‌تواند ۳ عدد از لنزها را در پشت قاب و در داخل یک شیار کشویی قرار دهد. به‌این‌ترتیب کاربران می‌توانند با کشیدن این شیار به‌راحتی هرکدام از لنزها را که می‌خواهند بر روی لنز اصلی دوربین قرار داده و از آن بهره‌مند شوند. البته به‌راحتی می‌تواند در صورت عدم نیاز این لنزها را از دوربین اصلی جدا کرد.

 

ابزاری شگفت‌انگیز برای بهبود دوربین آیفون ۷

 

البته قاب ایجاد شده برای این منظور نیز از کیفیت بسیار خوبی برخوردار است و از پشت و اطراف تلفن یاد شده به‌راحتی مراقبت می‌کند. لبه‌های این قاب نیز به نحوی طراحی شده‌اند که تا حدی می‌توانند صفحه نمایش آیفون ۷ را در برابر خراشیدگی و خط و خش‌های ناشی از سقوط حفظ کنند.

البته ممکن است فکر کنید که تجهیزات تلفن‌های همراه هوشمند اپل همیشه گران‌قیمت هستند ولی در مورد این قاب خاص شاهد برچسب قیمت عجیب‌وغریب نیستیم و این قاب با برچسب قیمت ۵۰ دلار برای علاقه‌مندان در دسترس است. به‌این‌ترتیب می‌توان با افزودن رقمی اندک به هزینه خرید آیفون ۷، دوربین این دستگاه را به‌مراتب بهتر کرد.

0
برچسب ها :

دیدگاه شما

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

بدون دیدگاه

    مطلب پیشنهادی
    ×   چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟