احتمال افزوده شدن قلم به گلکسی اس 30 اولترا

05 شهریور 1399

شرکت سامسونگ هر سال نسل جدیدی از گوشی‌های هوشمند خود را به عنوان سری پرچمدار گلکسی اس رونمایی می‎کند. تاکنون این شرکت ویژگی‌های برجسته به محصولات خود می‌افزاید و در این میان باید انتظار داشت که نسل بعدی با قابلیت‌های بهتری از راه برسد. به گزارش نشریه کره‌ای the Elec، سامسونگ در نظر دارد سال آینده سه مدل گلکسی اس 30 معرفی کند که باید به نسخه استاندارد، پلاس و اولترا اشاره کرد. نسخه اولترا دارای قلم اس پن بوده و باید آن را پرچمداری بزرگ به حساب آورد.

این گوشی دارای قلم هوشمند اس پن بوده و مشخصات قابل توجهی دارد. سه مدل اس 30 با کدنام‌های MI، N2 و O3 (بهترین مدل) شناخته خواهد شد. این نشریه افزود برای نیمه دوم سال 2021 قرار نیست شاهد عرضه سری گلکسی نوت 30 باشیم. به نوعی شرکت کره‌ای قصد دارد گلکسی فولدها را جایگزین گلکسی نوت سازد. از این رو سال 2021 قرار است گوشی تاشو این شرکت با قلم هوشمند اس پن راهی بازار شود. البته این گزارش تایید نشده یا نمی‌دانیم تایید خواهد شد یا خیر.

بنابراین باید منتظر ماند تا مشخص شود سامسونگ چه برنامه‌ای برای نسل بعدی محصولات خود دارد. گذشته از آن با حذف سری گلکسی نوت میزان ضرردهی شرکت سامسونگ کاسته خواهد شد زیرا هر سال این کمپانی نتوانست به سوددهی بزرگ دست یابد. به هر حال باید منتظر ماند تا مشخص شود برنامه آینده این کمپانی چیست.

ناگفته نماند اخیرا سری گوشی گلکسی نوت 20 در دو مدل اولترا و استاندارد معرفی شدند که هر یک مشخصات برجسته دارند.

پشتیبانی ساعت هوشمند Gear S2 از iOS از سال جاری آغاز می‌شود

مطالب مرتبط:

0
برچسب ها :

دیدگاه شما

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

بدون دیدگاه

    مطلب پیشنهادی
    ×   چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟