احتمال رونمایی از که تلویزیون ۴K اپل همزمان با نسل بعدی آیفون

تلویزیون 4K اپل

تلویزیون 4K اپل

شایعات درباره نسخه هوشمند تلویزیون ۴K اپل برای چند ماهی چیز جدیدی برای ارائه نداشتند اما اطلاعات جدید در این زمینه حاکی از این هستند که تلویزیون ۴K کمپانی اپل همراه با تلفن‌های همراه هوشمند آیفون ۸ و آیفون ۷s رونمایی خواهد شد.

اخبار ارائه شده در این زمینه خبر از ویژگی‌های جدید این تلویزیون می‌دهند که یکی از اصلی‌ترین آن‌ها پردازنده سریع‌تری است که برای پخش محتوای ۴K طرحی شده است. علاوه بر این، تلویزیون هوشمند جدید اپل همراه با نرم‌افزاری ارائه خواهد شد لیستی از نام فیلم‌ها و برنامه‌هایی را که با کیفیت ۴K ضبط و پخش شده‌اند را نشان می‌دهد. به‌این‌ترتیب مخاطب به‌راحتی می‌تواند محتوای مورد نظر خود را از میان این لیست انتخاب کند.

تیم کوک در این باره اظهار داشت که کمپانی او چشم‌انداز ویژه‌ای برای تلویزیون ۴K اپل در نظر گرفته است اما انجام تمامی‌آیده‌های ارائه شده ‌اندکی زمان‌بر است. در طی سه سال گذشته دستاوردهای بسیار زیادی در این زمینه به دست آمده است. اپل هم اکنون ۱ میلیارد دلار بر روی محتوای دسته اول برای تلویزیون‌ها سرمایه‌گذاری کرده است و به امید طراحی سیستمی به‌مانند نت فلیکس برای تلویزیون‌های هوشمند خود است.

همچنین علاوه بر محتوای ۴K تلویزیون یاد شده برای پشتیبانی از ویدیوهای HDR نیز در نظر گرفته است. بر اساس اظهارات کاربران این فناوری، به کار بردن HDR می‌تواند تغییر چشم‌گیری در زمینه رنگ و شفافیت تصویر پخش شده اعمال کند. اپل همچنین در پی آن است که ویدیوهای با کیفیت ۴K را به iTunes و دیگر نرم‌افزارهای ویدیویی پشتیبانی کننده از ویدیوهای ۴K نیز وارد کند.

جدیدترین طراحی آیفون ۷ پلاس و آیفون ۷ به بیرون درز کرد

با این حال هنوز ایده رونمایی از تلویزیون ۴K اپل در کنار تلفن همراه هوشمند آیفون ۸ به‌نوعی عجیب به نظر می‌رسد؛ زیرا معمولا عرضه یک تلویزیون در کنار یک پرچم‌دار اتفاق نمی‌افتد. این امر تنها زمانی با منطق جور درمی‌آید که اپل واقعا محتوای بسیار بزرگی برای ارائه در تلویزیون خود در نظر گرفته باشد.

0
برچسب ها :

دیدگاه شما

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

بدون دیدگاه

    مطلب پیشنهادی