احتمال رونمایی از گلکسی اس ۹ در ابتدای زمستان

گلکسی اس ۹ و نمایشگاه CES

گلکسی اس ۹

به نظر می‌رسد که سامسونگ قصد دارد تا از نخستین رخداد ویژه فناوری در سال جدید میلادی یعنی نمایشگاه CES برای رونمایی از تلفن همراه هوشمند بعدی خود یعنی گلکسی اس ۹ استفاده کند.

شایعات مربوط به گلکسی اس ۹ هر روز بیش از پیش رسانه‌ها را پر می‌کنند و در این میان بسیاری از افرا منتظر اعلام تاریخ رونمایی از این محصول هستند. آخرین شایعات منتشر شده حاکی از این هستند که با آغاز سال جدید میلادی شاهد رونمایی از این تلفن همراه ویژه خواهیم بود. نمایشگاه CES را می‌توان مهم‌ترین نمایشگاه صنایع فناوری در تمام جهان دانست و سامسونگ هر ساله در این نمایشگاه به‌خوبی قدرت‌نمایی کرده است و به نظر می‌رسد که عامل قدرت‌نمایی این شرکت در سال آینده بر محور گلکسی اس ۹ بنا شود.

تصاویر و اطلاعات اولیه‌ای از این محصول منتشر شده است و نشان می‌دهد که قرار است تا این محصول را به‌مراتب نیرومندتر از نسل‌های قبلی بیابیم. این محصول که به‌احتمال فراوان قرار است تا در ماه ژانویه در طول این نمایشگاه به کمک یک نشست خبری بزرگ عرضه شود و در این میان باید منتظر اعلان رسمی سامسونگ باقی ماند.

گفته می‌شود که این تلفن همراه در دو مدل گلکسی اس ۹ و گلکسی اس ۹ پلاس عرضه شود و نمایشگرهای آن برابر با ۵٫۸ و ۶٫۲ اینچ اندازه خواهند داشت. البته سامسونگ تمام تلاشش را می‌کند تا جلوی افشای اطلاعات کامل این تلفن همراه را بگیرد و از ایجاد تجربه‌ای مشابه آیفون ۱۰ اپل جلوگیری کند. به همین دلیل نیز شایعات منتشر شده با هم تفاوت‌هایی عمده دارند و نمی‌توان پیش‌بینی کرد که کدام‌یک از آن‌ها قرار است تا محصول نهایی باشد و شاید حتی طراحی سامسونگ با تمامی شایعات متفاوت باشد. شایان ذکر است که نمایشگاه CES در بازه زمانی بین روزهای نهم تا دوازدهم ژانویه و در لاس‌وگاس آمریکا برگزار خواهد شد.

0
برچسب ها :

دیدگاه شما

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

بدون دیدگاه

    مطلب پیشنهادی