احتمال رونمایی زودهنگام از آیفون ۷ اپل !

17 آبان 1394

 

 

همانطور که می دانید ، کمپانی اپل تاکنون تمام مدل های آیفون خود را در ماه سپتامبر معرفی کرده است.حالا اخباری منتشر شده که بر اساس آن احتمالا اپل آیفون ۷ را دو ، سه ماهی زودتر از سال های قبل معرفی خواهد کرد !

طبق گزارشی که نه از یک منبع شایعه پراکنی، بلکه از یک بنگاه خبری معتبر یعنی AppleInsider منتشر شده است، به احتمال زیاد آیفون ۷ در حوالی ماه های ژوئن و جولای به بازار خواهد آمد، یعنی حدود ماه های خرداد و تیر. این خبر که به ادعای منبع آن، از منابع درونی اپل بدست آمده است، درصورتی که صحیح باشد میتواند به مهمترین خبر این روزهای دنیای اسمارت فون ها تبدیل شود.

به هرحال سنت شکنی های اپل معمولا هر چندین سال یکبار رخ میدهند و این اتفاق هم میتواند علاوه بر تاثیر در بازار، بر روی سهم اپل از بازار تلفن های همراه تاثیر بگذارد. از آن جهت که معمولا بزرگترین رقیب اپل یعنی سامسونگ هم از اسمارت فون های پرچم دار خود در یک بازه‌ معین رونمایی میکند، عرضه‌ی زودهنگام آیفون ۷ هم میتواند خریداران بیشتری را به سمت اپل سوق دهد و هم میتواند فرصت بیشتری را برای مقابله به مغزهای متفکر سامسونگ بدهد.

البته طبق آنالیزهای Ming-Chi Kuo، اپل باز هم همان روند همه ساله را در پیش میگیرد و ماه سپتامبر را برای آیفون ۷ درنظر گرفته است. حال باید حداقل هفت ماه دیگر صبر کنیم تا بتوانیم یکی از این دو ادعا را باطل کنیم.

0
برچسب ها :

دیدگاه شما

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

بدون دیدگاه

    مطلب پیشنهادی