احتمال عرضه آیفون X پلاس در سال جدید میلادی

۲۳ آبان ۱۳۹۶
آیفون X پلاس

آیفون X پلاس

مینگ کای کو به‌عنوان تحلیلگر مرکز KGI Securities به‌تازگی درباره برنامه‌های اپل برای سال آینده میلادی سخن گفته است. بر اساس اظهارات این شخص، کمپانی اپل در سال آینده میلادی نیز مانند امسال قصد رونمایی از سه تلفن همراه هوشمند جدیدی را دارد. هر سه این تلفن‌های همراه نیز از فناوری صفحه‌نمایش‌های لبه به لبه بهره‌مند خواهند بود.

نسل بعدی آیفون X به‌احتمال بسیار زیاد با همان شکل و اندازه عرضه خواهد شد. بر اساس سخنان کو، این آیفون جدید احتمالاً دارای صفحه‌نمایش ۵٫۸ اینچی با چگالی ۴۵۸ پیکسل در هر اینچ خواهد بود. این مشخصات دقیقاً با مشخصه‌های صفحه‌نمایش فعلی به‌کاربرده شده در آیفون X همخوانی دارند.

همچنین این فرد احتمال می‌دهد که اپل تلفن همراه هوشمند با صفحه‌نمایش بزرگ‌تر ۶٫۵ اینچی را برای کسانی عرضه خواهد کرد که به صفحه‌نمایش ۵٫۸ اینچی قانع نیستند. این تلفن همراه هوشمند مجهز به صفحه‌نمایش OLED ویژه‌ای است که چگالی پیکسل‌های آن ۴۸۰ الی ۵۰۰ عدد در هر اینچ است. به‌عبارت‌دیگر، این تلفن همراه هوشمند را می‌توان نسل بعدی آیفون X پلاس نامید.

بااین‌حال محصولات اپل به همین‌جا محدود نمی‌شود و این کمپانی تمرکز خود را بر روی تولید پرچم‌دارهای بالای ۱۰۰۰ دلار نخواهد گذاشت. بر همین اساس نیز به نظر می‌رسد که اپل نسخه جدیدی از آیفون ۸ را نیز رونمایی کند که از برخی از نوآوری‌های جدید قرارگرفته بر روی آیفون X فعلی بهره‌مند است.

این آیفون که به‌اندازه دو نمونه ذکرشده قوی نخواهد بود حدوداً ۶۴۹ تا ۷۴۹ دلار قیمت داشته و از صفحه‌نمایش لبه به لبه نیز برخوردار است اما اپل برای پایین آوردن قیمت این محصول، صفحه‌نمایش به‌کاررفته در آن را از نوع LCD را رزولوشن پایین‌تر (۳۲۰ الی ۳۳۰ پیکسل در هر اینچ) انتخاب خواهد کرد. همچنین احتمال می‌رود که اندازه این صفحه‌نمایش ۶٫۱ اینچ باشد و همین امر نیز موجب می‌شود که این دستگاه نه‌چندان بالا رده از آیفون X بزرگ‌تر باشد ولی تمامی حسگرهای فیس آیدی و ردیاب صورت در آن به‌کاررفته باشد.

۰
برچسب ها :

دیدگاه شما

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

بدون دیدگاه

    مطلب پیشنهادی