احتمال معرفی محصول جدید بلک بری در ماه آینده !

06 تیر 1395

در حالی که پیش از این گفته می شد کمپانی بلک بری در صدد معرفی دو محصول جدید پیش از سال ۲۰۱۷ است تا به حال خبر دقیق تری در مورد زمان رونمایی از این دیوایس ها منتشر نشده بود.

حال مدیر عامل کمپانی بلک بری، آقای Chen، در جلسه ای که با سهام داران این کمپانی داشته خبر از احتمال معرفی یکی از دو دیوایس جدید در ماه جولای داده است.

به گفته او دیگر دیوایس جدید نیز تا پایان سال ۲۰۱۶ معرفی خواهد شد. هر دو محصول جدید کانادایی ها با هدف رده میانی بازار عرضه شده و پرچم دارانی قدر نخواهند بود. انتظار می رود که یکی از این دو محصول با کیبردی شبیه به کیبرد Priv وارد بازار شود و دیگری بدون کیبرد فیزیکی در اختیار کاربران قرار گیرد.

گفتنیست که کمپانی بلک بری گزارش مالی سه ماهه گذشته خود را منتشر نموده که بر اساس آن با گردش مالی ۴۰۰ میلیون دلاری یعنی ۴۰ درصد کمتر از دوره مشابه سال قبل ضرری ۶۷۰ میلیون دلاری داشته است.

تیراژ فروش محصولات این کمپانی هم در این دوره ۵۰۰ هزار دستگاه بوده که نسبت به سال قبل خبر از کاهش ۵۰ درصدی می دهد. اما با این وجود مدیرعامل این کمپانی نسبت به سودآوری بخش دیوایس های بلک بری در آینده ابراز امیدواری نموده است.

0
برچسب ها :

دیدگاه شما

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

بدون دیدگاه

    مطلب پیشنهادی
    ×   چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟