ادوبی اپلیکیشن لایت‌روم را برای اندروید نیز رایگان کرد

18 آذر 1394

شرکت ادوبی حدود دو ماهی میشود که اپلیکیشن معروف و پرطرفدار لایت‌روم خود را برای کاربران
رایگان کرده بود، از قرار معلوم دست و دل بازی این شرکت همچنان ادامه دارد و نسخه اندروید لایت‌روم نیز به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گرفته است.
روز به روز شاهد افزایش تمایل کاربران علاقه‌مند به عکاسی برای استفاده از اپلکیشن‌های موبایل هستیم. شرکت ادوبی نیز که ید طولایی در ساخت‌ نرم‌افزارهای معتبر و خوش‌ساخت برای ویرایش عکس دارد این نیاز را درک کرده و سعی دارد به هر نحوی که شده چشم کاربران گوشی‌های همراه را به اپلیکیشن‌های ویرایش عکس خود روشن کنند.

علاقه‌مندان عکاسی به خوبی با لایت‌روم آشنا هستند، نسخه دسکتاپ این نرم‌افزار امکانات بسیار منحصر به فردی را در اختیار عکاسان قرار می‌دهد و جالب است بدانید که امکان استفاده از این امکانات حرفه‌ای در نسخه موبایل این اپلیکیشن امکان پذیر نیست و کاربران حرفه‌ای همچنان باید دست به دامن لایت‌روم نسخه دسکتاپ شوند.

در این بین اگر بخواهیم به امکانات اپلیکیشن لایت‌روم اشاره کنیم، ویژگی ویرایش بر روی عکس‌های کوچک و کم حجم و سینک‌کردن آنها به صورت فایل‌های RAW با نسخه دسکتاپ لایت‌روم را می‌توان ذکر کرد.
در واقع می‌توان گفت ادوبی سعی دارد امکانات ویرایش و دست‌کاری اولیه بر روی عکس‌ها را داخل اپلیکیشن‌های مختلفِ ویرایش تصویر خود تعبیه کند؛ اما کاربران حرفه‌ای همچنان برای ویرایش‌ و تغییرات پیچیده بر روی تصاویر باید نسخه دسکتاپ نرم‌افزارهای ویرایش تصویر ادوبی را خریداری کنند.
به این ترتیب ادوبی تمامی اپلیکیشن‌های موبایل خود را به صورت رایگان در اختیار علاقه‌مندان عکاسی قرار می‌دهد تا به نوعی آنها را وادار کند تا برای تغییرات پیشرفته نسخه دسکتاپ نرم‌افزارهای ادوبی را خریداری کنند.

0
برچسب ها :

دیدگاه شما

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

بدون دیدگاه

    مطلب پیشنهادی