اخبار

از رضایتمندی مشترکین تا پوشش میلیونی شرکت همراه اول

به نقل از سایت نبض بازار شرکت همراه اول در آغاز، تنها برقراری مکالمات صوتی را در دستور کار خود داشت اما پس از گذشت ۱۰ سال سرویس پیام کوتاهش را راه اندازی کرد و ۵ سال بعد از آن اینترنت به لیست سرویس‌هایش اضافه شد.

هیئت وزیران درجلسه مورخ ۸۳/۰۵/۱۴ بنا به پیشنهاد شماره ۱۳۸۹۷/۱۰۰ مورخ ۸۳/۰۵/۱۴ وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و به استناد مواد ۲ و ۴ قانون برنامه سوم توسعه اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی جمهوری اسلامی ایران – مصوب ۱۳۷۹ و مصوبه شماره ۷۶۰۱۶/۱۹۰۱ مورخ ۸۲/۰۴/۲۴ شورای عالی اداری در اجرای بند ب ماده ۱ قانون مذکور – با تجدید سازمان و تغییر نام و اصلاح اساسنامه مرکز سنجش از دور ایران به شرکت ارتباطات سیار ایران، اساسنامه شرکت را با سرمایه ۲۰۰۰ میلیارد ریال تصویب نمود و کلیه وظایف امور ارتباطات سیار شرکت مخابرات ایران به شرکت ارتباطات سیار ایران واگذار شد.

با جدی شدن خصوصی سازی صنعت مخابرات کشور و اهمیت حضور در بازار رقابت تجاری، این شرکت از سال ۱۳۸۶، دارای «نام»، «نشان»، «رنگ» و «شعار» تجاری وی‍ژه خود شد. همچنین در سال ۸۹ پس از خصوصی شدن شرکت مخابرات ایران، این شرکت از سهامی خاص به سهامی عام تبدیل شد.

سرویس‌های ویژه ای که هم اکنون مشترکین همراه اول از آن بهره مند هستند شامل اینترنت نسل ۳و ۴و.۵، وای فای اول، سامانه خدمات آنلاین همراه من، باشگاه فیروزه ای، سیم کارت کودک، سیم کارت دانشجو، انتقال و انتظار مکالمه، مکالمه گروهی، محدودیت مکالمه، اتصال به نمابر و دیتا، پیام کوتاه، پیام صوتی، تماس بان، پرداخت همراه و سرویس رومینگ بین‌الملل ‌می باشد.

نگاهی به راهنمای سامانه جامع خدمات اینترنت سیار همراه اول

رشد ۲۱ درصدی درآمد همراه اول

حمید فرهنگ مدیرعامل همراه اول در تاریخ یکشنبه ۱۵ اردیبهشت ماه از رشد ۲۱ درصدی درآمد همراه اول در سال گذشته خبر داد و گفت: در سال گذشته درآمدهای همراه اول به میزان ۲۱ درصد رشد و سهم بازار این شرکت نیز افزایش داشته است.
مدیرعامل همراه اول افزود: تمرکز برنامه‌های همراه اول روی توسعه تحول دیجیتال و ارائه سرویس‌های سازمانی ( بی 2 بی) است.

نماینده مجلس: رضایتمندی کاملی از ارائه خدمات ارتباطی همراه اول وجود دارد

اصغر سلیمی، نماینده مردم سمیرم در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار نبض بازار با اشاره به نحوه فعالیت اپراتور همراه اول در ارائه خدمات نوین ارتباطی به مردم گفت : تکنولوژی ارتباطی از طریق اپراتور همراه اول بسیار پیشرفته کرده و تا مناطقی چون عشایر و روستا گسترش داشته است. وی تاکید کرد: همچنین اپراتور همراه اول در حوزه های زیادی اعم از حوزه اینترنت، اینترنت پر سرعت و فیبر نوری بسیار خوب عمل کرده است.

این نماینده مجلس بیان داشت: همچنین این اپراتور منابع هنگفتی را برای بهبودی ارتباطات در شهرستان هزینه می‌کند و با احداث سایت های مختلف درصدد پوشش گسترده ارتباطات است. سلیمی تاکید کرد: به عنوان مثال همراه اول در ۳ الی ۴ سال اخیر در شهرستان سمیرم ۱۲۰ میلیارد تومان سرمایه گذاری کرده است و این تلاش ستودنی است. این نماینده مجلس بیان داشت: اقدامات مهمی در اپراتور همراه اول صورت پذیرفته که بسیار شایان توجه است و ما هم از نحوه خدمات رسانی این اپراتور رضایت کامل داریم.

در حال حاضر شرکت ارتباطات سیار ایران اولین و بزرگترین اپراتور شبکه تلفن همراه ایران با حدود 83 میلیون سیم کارت واگذار شده می‌باشد.

تصویب افزایش ۱۰۰ درصدی سرمایه شرکت همراه اول

پوشش شبکه

همچنین کلیه شهرها، جزایر مسکونی و 87 درصد شهرستان‌های کشور تحت پوشش نسل دوم همراه اول می‌باشد.

افتخارات

این شرکت در دو سال پیاپی موفق به کسب رتبه نخست اپراتوری در جشنواره فاوا و در چهار سال متوالی موفق به دریافت گواهینامه ملی حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان شده است. همچنین برند همراه اول در سال ۱۳۹۲ در دهمین جشنواره ملی قهرمانان صنعت ایران به عنوان یکی از ۱۰۰ برند برتر ایران شناخته شد.


بیشتر بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا
×   چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟