اسنشال فون وارد بازار شد

04 شهریور 1396
اسنشال فون

اسنشال فون عرضه PH1 را از امروز به صورت جهانی شروع کرد. این شرکت طی چند ماه اخیر استارتاپ خود را به صورت رسمی معرفی کرده بود . پیش‌خریدکنندگان این گوشی از امروز اسنشال فون را تحویل می‌‌گیرند. اسنشال این موضوع را از طریق حساب کاربری توییتر خود اعلام کرده است. اسنشال همچنین به خریداران این گوشی اعلام کرده که منتظر دریافت اطلاعات تکمیلی بیشتر در خصوص دریافت این گوشی از طریق ایمیل باشند.

بر اساس اطلاعات ارائه‌شده توسط افرادی که این گوشی را پیش‌خرید کرده‌اند، اسنشال هفته‌ی گذشته با ارسال ایمیلی به این افراد از آن‌ها خواسته است اطلاعات تکمیلی نهایی، نظیر واریز مبلغ باقی‌مانده و همچنین آدرس مورد نظر برای دریافت این گوشی را وارد کنند.

اسنشال فون که استارتاپ رسمی اندی رابین است گوشی PH-1 را از طریق وب‌سایت خود به‌صورت آنلاک شده با قیمت ۶۹۹ دلار به فروش می‌رساند. همچنین علاقه‌مندان می‌توانند از طریق اپراتور تلوس در کانادا و اسپرینت در آمریکا اقدام به خرید این گوشی کنند.

PH1 اوایل خرداد ماه به صورت رسمی رونمایی شده بود؛ ولی این استارتاپ تازه‌کار موفق نشد به عهد اولیه خود عمل کند و در نهایت این گوشی با تأخیری دوماهه راهی بازار شده است.

 

0
برچسب ها :

دیدگاه شما

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

بدون دیدگاه

    مطلب پیشنهادی