اشاره مدیر‌ عامل کوالکام به مودم آیفون ۷ اپل

06 اردیبهشت 1395

در اکتبر سال ۲۰۱۵ و همچنین ماه قبل، خبرهایی پیرامون نقشه‌های اپل برای مودم آیفون ۷ به دستمان رسید. مودم آیفون‌ها در حال حاضر توسط کمپانی کوالکام طراحی شده است.

گفته می‌شود شرکت اپل سال گذشته تیمی را به مونیخ فرستاد تا در ساخت مودم ۷۳۶۰ LTE با اینتل همکاری کنند و از این مودم در آیفون ۷ استفاده شود. علاوه بر این گفته می‌شود برخی از مهندسان بخش بی‌سیم در تیم سازنده به استخدام کمپانی اپل در آمده‌اند.

امروز احتمال بروز تغییرات بزرگ در بخش مودم آیفون ۷ بیش از پیش مورد توجه قرار گرفته است. استیو مولینکف، مدیر عامل شرکت کوالکام در مصاحبه‌ای اعلام کرد که احتمالا یکی از مشتریان بزرگ و همیشگی کوالکام سفارش عظیمی از رقیب این شرکت (احتمالا اینتل) داشته است که در نهایت به ضرر این کمپانی خواهد بود. آقای مولینکف در مصاحبه خود نام شرکت خریدار و رقیب بزرگ خود را ذکر نکرد، اما با این حال بسیاری از کارشناسان حدس می‌زنند این مشتری بزرگ همان اپل است.

کمپانی اپل در رویداد بهاری خود تنها از آیفون SE – چهار اینچی جدید کوپرتینو – رونمایی به عمل آورد و حرفی از پرچم‌داران سال ۲۰۱۶ نزد. آیفون ۷ و آیفون ۷ پلاس احتمالا در ماه سپتامبر و رویداد بعدی اپل رونمایی می‌شوند. با توجه به بازه زمانی انتشار خبر‌های مربوط به مودم این محصولات و زمان مورد نیاز جهت ساخت میلیون‌ها دستگاه تلفن، به نظر می‌رسد کمپانی اپل تصمیم نهایی خود را در انتخاب مودم پرچم‌داران جدیدش اتخاذ کرده است. در واکنش به سوالات کاربران و خبرنگاران، کمپانی اپل از اظهار نظر پیرامون این موضوع در شرایط فعلی خودداری نمود.

پردازنده Snapdragon 732G در سپتامبر معرفی می شود

 

0
برچسب ها :

دیدگاه شما

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

بدون دیدگاه

    مطلب پیشنهادی
    ×   چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟