اطلاعاتی جدید درباره آیفون بعدی

آیفون‌

آیفون

به‌تازگی شایعاتی مبنی بر پرده‌برداری از نام سه تلفن همراه هوشمند آیفون آینده ارائه شده است که می‌تواند تا حدودی دانش مارا از دستگاهی که تا چند روز دیگر توسط اپل رونمایی می‌شود بالا ببرد.

همیشه حدس زدن نام دستگاه هوشمند بعدی اپل برای کاربران اندکی سخت بوده است. با این حال شاید اولین چیزی که در نام‌گذاری اپل به یاد داشته باشید، شماره‌های ترتیبی دستگاه‌ها و در مواردی افزودن حرف S به آخر نام آن‌ها است که در واقع این نام‌ها تداعی‌کننده ویژگی‌های متفاوتی بر روی دستگاه‌های هوشمند اپل هستند. با این وجود ممکن است اپل امسال از این روند پیروی نکند زیرا بر اساس گزارش‌های به دست آمده از سازندگان قاب‌های این سه دستگاه هوشمند اپل، نام‌های آن‌ها به ترتیب آیفون ۸، آیفون ۸ پلاس و نسخه Edition خواهد بود.

یکی از دلایل صحت خبر ارائه شده این است که این تولیدکنندگان هم‌اکنون به ساخت، پرینت و طراحی قاب‌های یاد شده پرداخته‌اند که همین خود دلیلی بر آگاهی آن‌ها از نام‌های این دستگاه‌ها است. بر همین اساس نیز بیشتر مواقع تولیدکنندگان قاب‌های دستگاه‌ها قبل از رونمایی از آن‌ها اطلاعاتی محرمانه را در زمینه مشخصات این دستگاه به دست می‌آورند .

با این وجود ارائه این گزارش چندان هم هیجان‌انگیز نبوده است زیرا پیش‌ازاین شایعه شده بود که اپل از کنفرانس سپتامبر ۲۰۱۷ خود برای رونمایی از نسل جدیدی از این همراه ها استفاده خواهد کرد که البته نام‌های آن‌ها آیفون ۸، آیفون  ۷S و آیفون ۷S پلاس پیش‌بینی ‌شده بود.

این دستگاه‌های هوشمند در واقع به همراه جدیدترین مدل این سری یعنی آیفون ۸ ارائه می‌شوند تا همگی در کنار یکدیگر سالگرد ۱۰ سالگی این برند را جشن بگیرند. این دستگاه با ویژگی‌های بسیار جدید و صفحه نمایشی ارائه می‌شود که تمامی بدنه جلویی دستگاه را می‌پوشاند.

به‌زودی قادر خواهید بود تا با تاچ آی دی آیفون ، مک خود را آنلاک کنید

لازم به ذکر است که هر سه این دستگاه‌ها در تاریخ ۱۲ سپتامبر رونمایی خواهند شد و به شایعات ارائه شده پایان خواهند داد.

0
برچسب ها :

دیدگاه شما

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

بدون دیدگاه

    مطلب پیشنهادی