اطلاعاتی جدید از اچ‌تی‌سی U۱۱ پلاس

335
۰۸ آبان ۱۳۹۶
اچ‌تی‌سی U۱۱ پلاس

اچ‌تی‌سی U۱۱ پلاس

به نظر می‌رسد که اچ‌تی‌سی U۱۱ پلاس قرار است تا یک محصول نیرومند دیگر باشد و اخبار جدید درباره این محصول خبر از عرضه آن در طول چند روز آینده می‌دهد.

تصاویر منتشر شده خبر از این می‌دهند که اچ‌تی‌سی U۱۱ پلاس از نظر ظاهری به نسل قبلی خود شباهت زیادی دارد. البته کسانی که با اچ‌تی‌سی U۱۱ آشنایی کامل دارند، چندان با دیدن این محصول آن را با نسل جدید اشتباه نمی‌گیرند. نخستین تغییر اصلی، انتقال حسگر اثر انگشت به پشت دستگاه و زیر دوربین است. دلیل این امر نیز عدم وجود فضای کافی برای تعبیه این حسگر در بخش جلویی دستگاه است. این تصاویر که در وب‌سایت‌های چینی منتشر شده‌اند، به‌هیچ‌عنوان با عکس‌العمل اچ‌تی‌سی روبرو نشده‌اند و بسیاری معتقدند که به احتمال فراوان طرح نهایی این محصول، با این تصاویر مطابقت دارد.

همچنین قرار است تا این محصول اچ‌تی‌سی در روز دوم نوامبر یا پنج‌شنبه همین هفته در مراسمی رسمی معرفی گردد. دیگر قابلیت ویژه‌ای که قرار است تا در اچ‌تی‌سی U۱۱ پلاس عرضه شود، رنگ‌بندی بسیار متنوع و جدید این مدل و امکان استفاده از سیستم Liquid Surface است.

بخش جلویی این تلفن همراه نیز با نمایشگری ویژه همراه است و نسبت تصویر آن ۱۸ به ۹ است تا بتواند با غول‌های بزرگی مانند پرچم‌داران سامسونگ و گوگل و اپل رقابت کند. با این وجود هنوز اطلاعات دقیق اچ‌تی‌سی U۱۱ پلاس مشخص نیست و سه کاندیدای مختلف برای طرح نمایشگر این محصول وجود دارند که می‌توان هر یک از آن‌ها را برای این دستگاه متصور شد.

شایعه: ال‌جی G5 احتمالا دارای باتری کشویی خواهد بود

همچنین شایعات جدید درباره قیمت، مشخصات فنی و سایر موارد مربوط به پرچم‌دار جدید اچ‌تی‌سی نیز منتشر نشده است و باید برای اطلاع از این موارد منتظر اعلان رسمی این شرکت آسیایی باقی ماند. شایان‌ذکر است که اچ‌تی‌سی U۱۱ پلاس می‌تواند آخرین محصولی باشد که توسط اچ‌تی‌سی در چهارچوب کاری سنتی این شرکت عرضه می‌شود و به‌زودی با توجه فروش بخشی از شاخه تلفن‌های همراه این شرکت، شاهد تغییراتی عظیم در محصولات آن خواهیم بود.

۰
برچسب ها :

دیدگاه شما

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

بدون دیدگاه

    مطلب پیشنهادی