اطلاعات فریم ور ios 11 فاش شد

20 شهریور 1396
ios 11

شایعات بسیار زیادی در این چند روز باقیمانده تا زمان رونمایی از آیفون ۸ ، آیفون ۸ پلاس و آیفون X در مورد این محصولات استثنایی اپل به گوش می رسد . هرچند که می دانیم تاریخ ۲۱ شهریور ماه در مکان گردهمایی استیو جابز این سه محصول به علاوه اپل تی وی و اپل واچ رونمایی خواهند شد. حال از سویی دیگر اطلاعات فریم وی ios 11 نیز فاش شده است.

بنا بر شایعات منتشرشده، اپل در نظر دارد برخلاف سال‌های گذشته، امسال سه نسخه‌ی متفاوت از گوشی هوشمند آیفون خود را راهی بازار کند. یکی از این نسخه‌ها به مناسبت دهمین سالگرد عرضه‌ی آیفون طراحی ‌شده‌اند و دو نسخه دیگر بروزرسانی گوشی‌های سال گذشته خواهند بود. بر اساس اطلاعات ارائه‌شده توسط توسعه‌دهنده‌ای با نام استیون اسمیت که به بررسی سیستم‌عامل iOS 11 پرداخته، شواهدی دال بر نام‌گذاری نسل بعدی آیفون‌های اپل در این سیستم عامل پیدا شده است. بر اساس اطلاعات اسمیت، اپل در نظر دارد آیفون ویژه‌ی خود را با عنوان آیفون ایکس رونمایی کند. دو نسخه‌ی دیگر آیفون که در واقع بروزرسانی خواهند بود، به ترتیب آیفون ۸ و آیفون ۸ پلاس نام خواهند داشت.

به نظر می رسد که آیفون X دارای پنل نمایش OLED خواهد بود.دو نسخه‌ی دیگر همچون گذشته از پنل‌ ال‌سی‌دی استفاده خواهند کرد. هرچند پیش از این نام این نسخه‌ها آیفون ۷ اس و آیفون ۷ اس پلاس عنوان شده بود؛ اما حال باید این آیفون‌ها را آیفون ۸ و آیفون ۸ پلاس بنامیم.

اپل سابقه‌ی استفاده از حرف ایکس را در ۱۰ سالگی یکی از محصولاتش در کارنامه دارد. این کمپانی در سال ۲۰۰۱ و به مناسبت دهمین سالگرد انتشار سیستم عامل مک که پیش از آن Mac OS نام داشت، حرف ایکس را به انتهای آن اضافه کرد و نسخه‌ی جدید را Mac OS X نام گذاشت.

0
برچسب ها :

دیدگاه شما

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

بدون دیدگاه

    مطلب پیشنهادی