ال‌جی بزودی از گوشی هوشمند G7 ThinQ رونمایی می‌کند

22 آوریل 2018
ال‌جی بزودی از گوشی هوشمند جدید سری G رونمایی می‌کند

ال‌جی بزودی از گوشی هوشمند G7 ThinQ رونمایی می‌کند

جدیدترین گوشی پریمیوم و هوشمند ال‌جی مجهز به هوش مصنوعی بزودی در نیویورک و سئول رونمایی می‌شود

ال‌جی بزودی از گوشی هوشمند G7 ThinQ رونمایی می‌کند

 

شرکت ال‌جی الکترونیکس اعلام کرد گوشی هوشمند و پریمیوم   G7 ThinQبه طور رسمی و با حضور اصحاب رسانه در ۱۲ اردیبهشت در Metropolitan West واقع در نیویورک و روز بعد هم در مرکز خرید I’PARK سئول رونمایی خواهد شد. این محصول اولین گوشی هوشمند از خانواده G ال‌جی خواهد بود که پسوند ThinQ را در نام خود دارد. پسوند ThinQ در این گوشی نشانگر این است که همه محصولات الکترونیک مصرفی ال‌جی، لوازم خانگی و خدمات از هوش مصنوعی برای ارائه فواید کاربردی و مشتری‌محور بهره می‌برند.

 

مطالب مرتبط

 

ال‌جی G7 ThinQ تحولی بزرگ در ساختاری است که V30S ThinQ ایجاد کرده است؛ گوشی هوشمندی که هوش مصنوعی را به عنوان یکی از امکانات اصلی خود در کالبدش جای داده بود. ال‌جی  V30S ThinQ از فناوری‌های هوش مصنوعی شامل امکانات پرکاربردی نظیر هوش مصنوعی تشخیص صدا و چهره برخوردار است تا تجربه استفاده از دوربین را بهتر کند. ال‌جی G7 ThinQارتباطات بهتری با سایر دستگاه‌های ال‌جی مانند لوازم خانگی، تلویزیون‌ها و دیگر محصولات خواهد داشت.

 

ال‌جی بزودی از گوشی هوشمند G7 ThinQ رونمایی می‌کند

 

آقای Hwang Jeong-hwan، رئیس شرکت ارتباطات موبایل ال‌جی، می‌گوید: اکنون، زمان آن رسیده که شرکت‌های سازنده به نیاز مشتریان و چیزی که از گوشی هوشمندشان می‌خواهند توجه دقیق داشته باشند. ال‌جی با تولید G7 ThinQ هم چنان بر تعهد خود مبنی بر پیشبرد فناوری‌های اصلی در راستای برطرف کردن نیاز زندگی واقعی مشتریان از طریق فناوری‌های هوش مصنوعی پایبند است و می‌خواهد به وسیله فناوری‌های هوش مصنوعی که امکاناتی فراتر از قابلیت‌های ساده بوده و بخشی از تجربه کاربری است، به این هدف دست پیدا کند.

ال جی مشکل دورهمی تلویزیون دیدن را حل کرد

بیشتر بخوانید

۰
برچسب ها :

دیدگاه شما

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

بدون دیدگاه

    مطلب پیشنهادی