• خانه
  • اخبار
  • ال‌جی G8 ThinQ در کنگره جهانی موبایل رونمایی خواهد شد

ال‌جی G8 ThinQ در کنگره جهانی موبایل رونمایی خواهد شد

با نزدیک شدن به آغاز کنگره جهانی موبایل، تب‌وتاب تولیدکنندگان برای عرضه همراه‌های هوشمند خود بیشتر می‌شود و در همین راستا کمپانی ال‌جی نیز تصمیم گرفته است تا پرچم‌دار ال‌جی G8 ThinQ را در این رخداد مهم رونمایی کند. با موبایلستان همراه باشید.

ال‌جی G8 ThinQ در کنگره جهانی موبایل رونمایی خواهد شد

مطالب مرتبط

این روزها با سرعت بسیار زیاد به یکی از رویدادهای مهم دنیای تلفن‌های همراه هوشمند یعنی کنگره موبایل جهانی نزدیک می‌شویم. اگرچه تولیدکنندگان در سال‌های اخیر رونمایی از تلفن‌های همراه هوشمند خود را در خارج از این کنگره نیز انجام داده‌اند اما بسیاری نیز تصمیم دارند تا پرچم‌دارهای خود را در این بازه زمانی معرفی کنند.

در سال گذشته میلادی ال‌جی با طمأنینه بسیار زیاد و در حدود دو ماه بعد از رونمایی از گلکسی اس 9، پرچم‌دار G7 ThinQ خود را در ماه مه رونمایی و در ژوئن به بازار عرضه کرد. بنابراین هنوز مطمئن نیستیم که ال‌جی چه زمانی پرچم‌دار جدید خود یعنی ال‌جی G8 را عرضه خواهد کرد. برخی گزارش‌ها حاکی از آن هستند که این کمپانی قصد دارد تا با بازگشت به زمان‌های قدیم، به سنت خود پایبند شده و این همراه هوشمند را در کنگره جهانی موبایل رونمایی کند اما این تصمیم هنوز به‌طورقطع گرفته نشده بود. بااین‌حال خبرهایی که به دست ما رسیده است تائید می‌کند که هم‌اکنون ال‌جی تصمیم گرفته است تا ال‌جی G8 را در این رخداد مهم رونمایی کند.

دیدن مطلب  دانلود کنید: برنامه مایکروسافت سلفی بالاخره به اندروید آمد

گزارش‌هایی که از شبکه کره‌ای ETNews منتشرشده است حاکی از آن است که ال‌جی در ساعت 10 روز 24 فوریه به زمان محلی کشور کره رخدادی را میزبانی خواهد کرد و در آن از ال‌جی G8 ThinQ رونمایی خواهد کرد. به‌این‌ترتیب می‌توانیم فرض کنیم که سنت قبل این کمپانی برای رونمایی محصولات در کنگره جهانی موبایل بازهم زنده شده است.


بیشتر بخوانید

مطلب پیشنهادی