عضویت در سایت موبایلستان کلمه عبور خود را گم کرده اید ؟

 

 

امسال نکسوس در دو نسخه توسط هواوی و ال جی تولید خواهد شد
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۴|
1 نظر
Zanyar_98

شایعات حکایت از این دارند که هواوی گوشی‌ هوشمند نکسوس امسال گوگل را خواهد ساخت، اما شنیده‌ها وجود نام دیگری را نیز مطرح می‌کنند که گویای عرضه‌ی دو دستگاه نکسوس در سال جاری میلادی است.

سال گذشته بسیاری از شایعات مطرح شده حکایت از این داشتند که گوگل دو دستگاه نکسوس متفاوت از دو تولیدکننده را روانه‌ی بازار خواهد کرد، اما این مهم در سال گذشته روی نداد. حال شماری از شایعات احتمال عرضه‌ی دو دستگاه نکسوس را مطرح کرده‌اند. یکی از این دو دستگاه توسط هواوی و دیگری توسط ال‌جی تولید خواهند شد.

سال گذشته گوگل فقط نکسوس ۶ تولید شده توسط موتورولا را معرفی و روانه‌ی بازار کرد. این محصول صفحه‌ی نمایش بزرگی داشت که بسیاری از دوستداران گوشی‌های‌هوشمند نکسوس با صفحه‌ی نمایش کوچک‌تر را ناامید کرد. گوگل برخلاف گمانه‌های مطرح شده نسخه‌ی کوچک‌تری از گوشی‌هوشمندش را ارائه نکرد و نکسوس ۵ تولید شده در سال ۲۰۱۳ رابه‌عنوان گزینه‌ی دیگری در اختیار خریداران گذاشت.

حال آرتم روساکوسکی از اندروید پلیس با انتشار پستی در گوگل پلاس عرضه‌ی نسخه‌ای از نکسوس را با صفحه‌ی نمایش ۵٫۷ اینچی وعده داده است. همچنین وی اضافه کرده که ال‌جی نسخه‌ای ۵٫۲ اینچی از گوشی‌هوشمند نکسوس را طراحی و روانه‌ی بازار خواهد کرد.

زومیت


مطالب مشابه:
(1) نظر

میدونستم:۴:

نظرتان را در مورد این مطلب بیان نمایید