امکان نقل‌قول به واتس‌اپ اضافه می‌شود

24 خرداد 1395

به نظر می‌رسد که تیم طراحان واتس‌اپ قصد دارند تا قابلیت نقل‌قول را به این مسنجر محبوب اضافه نمایند. با اینکه واتس‌اپ یک اپلیکیشن محبوب در دنیا به حساب می‌آید، اما از لحاظ قابلیت‌ها کمی از رقبای خود عقب مانده است و کاربران آن با اضافه شدن کوچک‌ترین ویژگی‌های جدید، سر از پا نمی‌شناسند!

این قابلیت در حال حاضر تنها برای برخی کاربران که در حال استفاده از نسخه بتا v.2.16.118 هستند، فعال شده است. برای بهره‌گیری از این امکان، باید انگشت خود را به مدت طولانی روی پیام‌ها نگه دارید. در حالت معمول با انجام این کار، گزینه‌های starring ،trash ،copy و forward ظاهر می‌شود، اما در نسخه جدید بتا، امکان reply نیز در کنار گزینه‌های اشاره‌شده قرار گرفته است. انتخاب این مورد، باعث می‌شود که متن و اسم شخص در حافظه دستگاه ذخیره شده و در صورت وارد کردن متن و ارسال، پیام شخص مورد نظر به صورت نقل‌قول درج و متن شما در ادامه آن قرار گیرد. اما چیزی که ناامید کننده به نظر می‌رسد، این است که شما نمی‌توانید چندین پیام را برای نقل‌قول کردن انتخاب کنید.

در حالی که فیس‌بوک در حال گسترش دادن مسنجر خود هست و در کنار آن سعی دارد تا واتس‌اپ را نیز فعال نگه دارد، چندان عجیب نیست که هرازچندگاهی، قابلیت‌های جدیدی به این دو اپلیکیشن اضافه شود.

 

پی‌نوشت: ظاهرا این قابلیت برای کاربران عمومی نیز فعال شده است. اگر شما هنوز قادر به استفاده نیستید، کمی شکیبا باشید.

 

منبع AndroidAuthority

0
برچسب ها :

دیدگاه شما

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

بدون دیدگاه

    مطلب پیشنهادی