امکان کلیک کردن بر روی لینک های تلگرام در واتس اپ مسدود شد !

11 آذر 1394

محبوبیت روز به روز تلگرام ، ظاهرا رقبا را هم به شدت نگران کرده و به واکنش وا داشته است.به تازگی در اپلیکیشن واتس اپ امکان کلیک کردن بر روی لینک های تلگرام مسدود شده است.در واقع وقتی کاربران لینکی مربوط به آدرس http://telegram.com برای دوستان خود در واتس‌اپ ارسال کنند، آن لینک غیرقابل کلیک می‌شود و فقط به‌صورت متن ساده نمایش داده می‌شود. علاوه بر این، کاربران حتی قادر نیستند این لینک‌ها را کپی یا فوروارد کنند !

whatsApp-telegram

در حال حاضر، واتس‌اپ، تنها مسنجریست که این روش را در پیش گرفته و این کار را انجام می‌دهد. به این موضوع نیز برای اولین‌بار در Reddit اشاره شد و کاربران اعلام کردند که حتی با عرضه بروزرسانی جدید برای این اپلیکیشن نیز نسخه‌ی آن تغییر نکرده و “۲.۱۲.۳۶۷” باقی مانده است.

از سوی دیگر، تلگرام این موضوع را تایید کرده اما هیچ واکنشی نشان نداده و به نظر می‌رسد که حتی نگران آن هم نیست. یکی از سخنگویان شرکت تلگرام اعلام کرده که مدیران FB پس از گذشت زمان و انتشار اطلاعات مختلف، از این موضوع پشیمان خواهند شد و خود را سرزنش خواهند کرد و مدیران تلگرام نیز امیدوارند گه این اتفاق در آینده‌ی نزدیک رخ دهد. فیسبوک و واتس‌اپ نیز هنوز هیچ واکنشی نسبت به بیانه نشان نداده‌اند.

0
برچسب ها :

دیدگاه شما

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

بدون دیدگاه

    مطلب پیشنهادی