اخبار

انتشار آپدیت جدید برای اینستاگرام و ادغام با چت‌های مسنجر

بیش از یک سال پیش، فیس بوک برنامه‌های خود را برای ادغام چت‌های اینستاگرام، واتس اپ و مسنجر در یک برنامه اعلام کرد و حال با جدیدترین بروزرسانی، DMهای اینستاگرام در حال اصلاحات اساسی هستند.

طبق گزارش‌ها، کاربران iOS و اندروید اینستاگرام در ایالات متحده در حال دریافت به روزرسانی هستند که به آن‌ها گفته می‌شود حتی اگر یک حساب اینستاگرام نداشته باشند می‌توانند به دوستان خود در فیس بوک از طریق برنامه اینستاگرام پیام دهند. به روز رسانی همچنین مطابق با رابط کاربری زیبا فعلی چت مسنجر، DM‌ها را بسیار رنگارنگ‌تر جلوه می‌دهد. همچنین نماد در گوشه سمت راست بالای برنامه اینستاگرام با آرم مسنجر جایگزین شده است.

ادغام چت مسنجر فیسبوک با اینستاگرام

برای کسب جزئیات بیشتر بهتر است با آپدیت اینستاگرام اطلاعات تکمیلی بدست آورید. در حال حاضر اینستاگرام یکی از محبوب‌ترین اپلیکیشن‌های فیسبوک است که هر ماه میلیاردها نفر به بازدید از آن پرداخته و تجربه کاربری دارند.

انتظار می‌رود بزودی بروزرسانی‌های بیشتری برای اینستاگرام در دسترس قرار گیرد تا افراد بتوانند تجربه کاربری بهتری داشته و قابلیت‌های جدیدی کسب کنند. ویژگی‌هایی که این اپلیکیشن را برجسته‌تر از قبل خواهد ساخت.

البته با مراجعه به گوگل پلی می‌توانید سریع بروزرسانی جدید اینستاگرام را دریافت کنید.


مطالب مرتبط:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا
×   چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟