انتشار اندروید Oreo برای گلکسی اس 7 متوقف شد!

28 اردیبهشت 1397
گلکسی اس 7 اج

سامسونگ چندی پیش نسخه جدید اندروید با نام Oreo را برای کاربران گلکسی اس 7 و گلکسی اس 7 اج منتشر کرد. اما این بروزرسانی مشکلات بزرگی را گیربان‌گیر کاربرانش کرده است. همراه موبایلستان باشید تا اطلاعات بیشتری در این خصوص به دست آوریم.

سامسونگ انتشار بروزرسانی اندروید Oreo را متوقف کرد. این خبری است که در طول چند وقت گذشته چندین بار شنیده‌ایم. حال نیز انتشار این نسخه از اندروید، گلکسی اس ۷ و گلکسی اس ۷ اج را دچار مشکل کرده است. حدود دو هفته پیش بود که عرضه اندروید اوریو برای گلکسی S7 و گلکسی S7 Edge شروع شد ولی گویا مشکلات زیادی را برای کاربران این دو محصول به وجود آورده است. سامسونگ در این خصوص می‌گوید:

ما عرضه اندروید ۸.۰ برای گلکسی اس ۷ را زمانی که متوجه شدیم این دستگاه برخلاف انتظار کاربران رستارت می‌شود، متوقف کردیم. ما در حال تحقیق روی این مشکل هستیم و زمانی که از به حداقل رسیدن این مشکل مطلع شدیم، این بروزرسانی را مجددا عرضه خواهیم کرد.

مطالب مرتبط:

اندروید Oreo

اگر شما نیز گلکسی اس ۷ خودتان را به نسخه جدید بروزرسانی کرده‌اید و با رستارت‌های خود به خود مواجه شده‌اید،‌ باید با مرکز پشتیبانی سامسونگ تماس بگیرید. به نظر می‌رسد که برای رفع این مشکل گوشی باید به تنظیمات کارخانه باز گردانده شود.

اگر می‌خواهید که اطلاعات بیشتری در خصوص این رستارت به دست آورید، افراد مختلفی در انجمن‌های سامسونگ در این خصوص گفتگو می‌کنند. این افراد مدعی شده‌اند که رستارت‌های مذکور در اواسط روند بروزرسانی و سپس در طول بالا آمدن دستگاه چندین بار رخ می‌دهند. البته این ریبوت‌ها گاه به گاه نیستند و حتی دستگاه نمی‌تواند کاملا بالا بیاید و نیاز به بازگردانی به تنظیمات کارخانه دارد.

سونامی سامسونگ در هند

بیتشر بخوانید:

0
برچسب ها :

دیدگاه شما

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

بدون دیدگاه

    مطلب پیشنهادی
    ×   چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟