اخبار

انتشار تصاویر رندر آیفون 13 اپل در رنگ قرمز

شرکت اپل هر سال نسل جدیدی از گوشی آیفون خود را معرفی و عرضه می‌کند. برای سال 2021 هم تدارک دیده تا محصول جدیدی را به نام آیفون 13 در چندین نسخه رونمایی کند.

آیفون 13 سال جاری گزینه پرو، پرو مکس، استاندارد خواهد داشت و هر یک مشخصات کلیدی خاص خود را دربرمی‌گیرد. نسخه استاندارد آیفون 13 به نمایشگر 6.1 اینچی LTPO مجهز خواهد شد و کیفیت تصویر قابل توجهی ارائه می‌دهد.

براساس تصاویر رندر تازه انتشاریافته، نسل بعدی آیفون قرار است ساختاری شبیه به نمونه پیشین داشته باشد، اما چینش دوربین قطعا متفاوت از نسل فعلی است. طبق تصویر جدید، آیفون 13 استاندارد از دوربین دوگانه با دو سنسور ضربدری همراه است که آن را در مقایسه با نسل پیشین به گزینه مختلفی تبدیل می‌کند.

آیفون 13 در چهار گزینه عرضه خواهد شد

انتشار تصاویر رندر آیفون 13 اپل در رنگ قرمز

انتظار داریم مدل مینی هم در کار باشد که با قیمت 700 دلاری عرضه خواهد شد و نسخه استاندارد نیز 800 دلاری است. جزئیات دقیقی در کار نیست تا به آن پرداخت و بهتر است منتظر ماند تا برنامه دقیق اپل مشخص شود. این برند کوپرتینویی قصد دارد آیفون‌های جذابی را در بازار عرضه دارد که هر یک مشخصات کلیدی خاص خود را دارند.

آیفون 13 شامل نسخه مینی، استاندارد، پرو و پرو مکس خواهد شد که البته نسخه پرو مکس بهترین نمونه است و ویژگی‌های برجسته را در خود دارد. پیش بینی شده در سپتامبر سال جاری اپل نسل جدید آیفون را رونمایی کند.


بیشتر بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا
×   چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟