انتشار تصاویر رندر شده آیفون XI

08 اردیبهشت 1398

در گذشته شاهد انتشار رندرهای آیفون XI به عنوان جایگزین آیفون XS بودیم که برآمدگی دوربین ها کاملا به چشم می زد. رندرهای جدید نیز در ادامه هرآنچه که در گذشته دیده بودیم می باشد. بر اساس رندرهای جدید، آیفون XI به برآمدگی دوربین بسیار بزرگی مجهز می شود که مسلما برای طرفداران این برند ناامیدکننده است. باید دید که در نهایت اپل در این باره چه تصمیمی را اتخاذ خواهد کرد.

در قسمت بالا و چپ پنل پشتی دوربین سه گانه دستگاه درکنار یک فلش LED تعبیه شده که فاصلح قابل توجه با بدنه دارد. همچنین به نظر می رسد برای پنل پشتی این دستگاه از پنل شیشه ای یک تکه استفاده شده باشد. بنابر آخرین گزارش ها، اینگونه به نظر می رسد که ابعاد آیفون XI برابر با 7.8 × 71.4 × 143.9 میلی متر باشذ که در این صورت در مقایسه با ابعاد 7.7 × 70.9 × 143.6 میلی متری آیفون XS بیشتر خواهد بود. همچنین نحوه طراحی دکمه سکوت نیز در این دستگاه تغییر کرده است.

برای بخش جلویی دستگاه، اپل یک صفحه نمایش 5.8 اینچی از نوع امولد AMOLED را درنظر گرفته که نسبت به آیفون X و آیفون XS تفاوتی ندارد. رندرهای جدیدی که منتشر شده اند، خبر از کاهش حاشیه های اطراف نمایشگر این دستگاه در مقایسه با نسل های قبلی می دهد که می تواند نکته مثبتی باشد. به نظر می رسد که در خانواده آیفون 11 به جای پورت لایتنینگ، از پورت USB C استفاده شود که در گذشته بر روی آیپدها نیز دیده بودیم.

رونمایی اپل از آیفون 11

پیش بینی می شود که در سپتامبر 209 از گوشی های جدید اپل رونمایی شود که قاعدتا با نزدیک شدن به این تاریخ شاهد منتشر شدن اطلاعات بیشتری در این باره خواهیم بود. همچنین بد نیست بدانید که اپل اخیرا با کنار گذاشتن اختلافات حقوقی با کوالکام، مشکل تامین مودم های 5G را حل کرده و دیگر نگرانی از بابت تجهیز کردن آیفون های جدید به تکنولوژی نسل پنجم ارتباطات نخواهد داشت.


بیشتر بخوانید

 

0
برچسب ها :

دیدگاه شما

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

بدون دیدگاه

    مطلب پیشنهادی