اخبار

انتشار طرح رندر ساعت هوشمند Pixel Watch گوگل

در سال 2018 هنگامی که گوگل دعوتنامه رونمایی اعضای پیکسل 3 را منتشر کرد، بسیاری تصور می‌کردند در این رویداد می‌توانند شاهد معرفی ساعت هوشمند Pixel Watch گوگل باشند. اما پس از برگزاری هیچ رونمایی صورت نگرفت و ما شاهد معرفی پیکسل واچ نبودیم. اکنون تصاویر رندر و گزارشی منتشر شده که نشان می‌دهد گوگل قصد دارد ساعت Pixel Watch را بزودی معرفی کند.

اخیرا Jon Prosser از افشاکنندگان صنعت، تصاویر رندری منتشر کرده که به طراحی ساعت پیکسل واچ گوگل اشاره دارد. طبق تصاویر، ساعت دارای طراحی نمایشگر دوار بوده و مینیمالیستی به نظر می‌رسد. همچنین بندهای سیلیکونی رنگارنگی هم در این تصاویر قابل مشاهده است که نشان می‌دهد با ساعتی جذاب رو به رو هستیم.

گوگل Pixel Watch بزودی از راه می‌رسد

انتشار طرح رندر ساعت هوشمند Pixel Watch گوگل

این تصاویر بیشتر به ما اطلاع می دهد که حدود 20 بند مختلف برای Google Pixel Watch وجود دارد و صفحه نمایش از طراحی دایره‌ای بدون حاشیه برخوردار است. انتظار می‌رود دستگاه گوگل مانند سایر ساعت‌های هوشمند مبتنی بر Android از WearOS بهره ببرد. هنوز چیزهای زیادی برای یادگیری Pixel Watch وجود ندارد، اما با برگزاری Google I / O در آینده نزدیک، این شرکت ممکن است اطلاعات بیشتری ارائه دهد.

پیش بینی شده رویداد آینده گوگل مشخص سازد که این شرکت چه برنامه‌ای برای نسل بعدی ساعت هوشمند خود دارد. البته تاکنون هیچ ساعتی از سوی گوگل معرفی و عرضه نشد و برای نخستین بار است.


بیشتر بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا
×   چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟