ارائه به‌روزرسانی اندروید ۸٫۰ برای موتو جی ۴

موتو جی ۴

موتو جی ۴

کاربران تلفن همراه هوشمند موتورولا موتو جی ۴ پلاس در طی هفته جاری خبر بسیاری خوشی دریافت کردند که درواقع نشان از تجدیدنظر موتورولا در ارائه به‌روزرسانی اندروید ۸ برای این دستگاه هوشمند بود. البته جالب است بدانید که موتورولا بعد از دریافت چندین شکایت از جانب کاربران و پلیس اندروید مبنی بر عدم پشتیبانی صحیح نرم‌افزاری برای تلفن‌های همراهش این تصمیم را گرفته است.

موتورولا در طی بیانیه‌ای رسمی دراین‌باره اظهار داشت که:

“حتماً متوجه خطاهایی در مواد بازاریابی مرتبط با به‌روزرسانی اندروید O برای موتو جی ۴ پلاس شده‌اید. این موضوع کاملاً از طرف ما بود و ما از بابت سو تفاهم پیش‌آمده عذرخواهی می‌کنیم. البته دریافت تنها یک به‌روزرسانی برای هر یک از دستگاه‌های خانواده موتو جی این‌یک سیاست عمومی است. اما برای ما مهم است که قول خود را حفظ کنیم پس علاوه بر به‌روزرسانی اندروید N، موتو جی ۴ پلاس را به اندروید O نیز به‌روزرسانی خواهیم کرد. ازآنجایی‌که این به‌روزرسانی برنامه‌ریزی نشده بود، مدتی طول می‌کشد که بخواهیم این امر را در برنامه به‌روزرسانی‌های خود قرار دهیم. برای اطلاعات بیشتر به صفحه به‌روزرسانی نرم‌افزاری ما مراجعه کنید.”

تصمیم موتورولا برای حفظ قول خود درواقع تاوانی برای بازاریابی اشتباه و سو تفاهم‌های ایجادشده در آن است. بااین‌حال این کمپانی درزمینهٔ دیگر تلفن‌های همراه خود ازجمله مدل استاندارد جی ۴ و مدل جی ۴ پلی چندان سخاوتمندانه عمل‌نکرده و این دستگاه‌ها به‌روزرسانی یادشده را دریافت نخواهند کرد.

بیانیه این کمپانی به‌صورت کاملاً واضح قوانین این کمپانی را مشخص می‌کند که از اصلی‌ترین آن‌ها ارائه تنها یک به‌روزرسانی برای هر تلفن همراه هوشمند خانواده موتو جی است. بااین‌وجود، با در نظر گرفتن قدرت سخت‌افزاری بسیار قوی موتو جی ۴، عدم ارائه به‌روزرسانی اندروید اوریو برای این دستگاه به‌نوعی دست‌کم گرفتن و عدم استفاده صحیح از قابلیت‌ها و سخت‌افزار قوی این دستگاه است. بااین‌حال این هم از سیاست‌های موتورولا است و دراین‌باره کاری از دست کاربران برنمی‌آید.

0
برچسب ها :

دیدگاه شما

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

بدون دیدگاه

    مطلب پیشنهادی