اولين نگاه ويدويي به iOS 8 : نصب کيبورد سوم شخص بر روي iPhone

07 جولای 2014

براي اولين بار در iOS 8 به دارندگان iPhone و iPad اجازه داده ميشود که به انتخاب خود روي دستگاه خود کيبوردهاي سوم شخص
(third-party keyboards) نصب کنند . در ادامه شما ميتوانيد با مراحل نصب ، فعال سازي و استفاده ار کيبورد جايگزين آشنا شويد .

توليدکنندگان کيبورد TouchPal نسخه ي الفاي کيبوردشان که قرار است براي iOS 8 منتشر شود را جمعه ارائه کردند ، در ويديوي بالا ميتوانيد طرز فعال کردن کيبورد بعد از نصب را ببينيد . نخست بايد نرم افزار third-party را از استور اپل دانلود کنيد ، بعد از اين کار توي settings در قسمت general در زير نام Keyboard يک گزينه جديد اضافه ميشه .

در settings کیبورد های نصب شده ، در قسمت مربوط به خودشان تحت عنوان ((Third-Party Keyboards)) نمایش داده میشوند . البته نوشته به جهت سلب مسولیت از طرف اپل در آنجا نمایان میشود : (( زمانی که از این کیبورد ها استفاده میکنید ، کیبورد مورد استفاده میتواند به تمام داده هایی که شما تایپ میکنید دسترسی داشته باشد ! ))

اپل همچنین یک لینک سریع حاوی جزئیات بیشتر در مورد کیبورد های سوم شخص ((Third-Party Keyboards)) و حریم شخصی ارئه میدهد . با این حال ، از نسخه دوم بتا iOS 8 به بعد زمانی که کیبورد های سوم شخص فعال هستند تنها همان متن هشدار ( پاراگراف بالا) نمایش داده میشود و هیچ هشدار یا پیغام دیگری نمایش داده نمیشود .

بعد از این که کیبورد نصب شده فعال ( روشن ) شد ، کاربر میتواند هر نرم افزاری را که از کیبورد مجازی استفاده میکند باز کند . بعد از نمایش دکمه های کیبورد در صفحه نمایش شما به سادگی میتوانید با فشار دادن دکمه جهان ((globe)) کیبورد را ، از کیبورد پیشفرض به کیبورد نصب شده تغییر دهید .

تهدید اپل مبنی بر پاک کردن نرم‌افزار محبوب اوبر از بازار نرم‌افزاری اپل استور

کابران همچنین میتوانند اگر مایل باشند QWERTY پیشفرض iOS را پاک کنند !! انجام این کار ، این امر را امکان پذیر میسازد که زمانی که کیبورد مجازی بالا می آید تنها کیبورد سوم شخص در دسترس باشد .

منبع

 

۰
برچسب ها :

دیدگاه شما

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

بدون دیدگاه

    مطلب پیشنهادی