اولین نگاه ویدویی به iOS 8 : نصب کیبورد سوم شخص بر روی iPhone

برای اولین بار در iOS 8 به دارندگان iPhone و iPad اجازه داده میشود که به انتخاب خود روی دستگاه خود کیبوردهای سوم شخص
(third-party keyboards) نصب کنند . در ادامه شما میتوانید با مراحل نصب ، فعال سازی و استفاده ار کیبورد جایگزین آشنا شوید .

تولیدکنندگان کیبورد TouchPal نسخه ی الفای کیبوردشان که قرار است برای iOS 8 منتشر شود را جمعه ارائه کردند ، در ویدیوی بالا میتوانید طرز فعال کردن کیبورد بعد از نصب را ببینید . نخست باید نرم افزار third-party را از استور اپل دانلود کنید ، بعد از این کار توی settings در قسمت general در زیر نام Keyboard یک گزینه جدید اضافه میشه .

در settings کیبورد های نصب شده ، در قسمت مربوط به خودشان تحت عنوان ((Third-Party Keyboards)) نمایش داده میشوند . البته نوشته به جهت سلب مسولیت از طرف اپل در آنجا نمایان میشود : (( زمانی که از این کیبورد ها استفاده میکنید ، کیبورد مورد استفاده میتواند به تمام داده هایی که شما تایپ میکنید دسترسی داشته باشد ! ))

اپل همچنین یک لینک سریع حاوی جزئیات بیشتر در مورد کیبورد های سوم شخص ((Third-Party Keyboards)) و حریم شخصی ارئه میدهد . با این حال ، از نسخه دوم بتا iOS 8 به بعد زمانی که کیبورد های سوم شخص فعال هستند تنها همان متن هشدار ( پاراگراف بالا) نمایش داده میشود و هیچ هشدار یا پیغام دیگری نمایش داده نمیشود .

بعد از این که کیبورد نصب شده فعال ( روشن ) شد ، کاربر میتواند هر نرم افزاری را که از کیبورد مجازی استفاده میکند باز کند . بعد از نمایش دکمه های کیبورد در صفحه نمایش شما به سادگی میتوانید با فشار دادن دکمه جهان ((globe)) کیبورد را ، از کیبورد پیشفرض به کیبورد نصب شده تغییر دهید .

آیا میدانستید استیو جابز باور داشته "هیچکس" مایل به خرید اسمارت فون های بزرگ نیست؟

کابران همچنین میتوانند اگر مایل باشند QWERTY پیشفرض iOS را پاک کنند !! انجام این کار ، این امر را امکان پذیر میسازد که زمانی که کیبورد مجازی بالا می آید تنها کیبورد سوم شخص در دسترس باشد .

منبع

 

0
برچسب ها :

دیدگاه شما

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

بدون دیدگاه

    مطلب پیشنهادی
    ×   چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟