اخبار

اولین اطلاعات ساعت هوشمند Galaxy Watch4 سامسونگ فاش شد

چند هفته گذشته شایعاتی منتشر شد مبنی بر اینکه سامسونگ قصد دارد ساعت‌های هوشمند نسل جدید خود را با سیستم عامل Google Wear OS به جای تایزن راهی بازار کند. مدتی بعد گزارش شده که دو ساعت Galaxy Watch4 و Galaxy Watch Active4 در سه ماهه دوم سال 2021 از راه خواهند رسید. حال به تازگی جزئیات بیشتری در دسترس قرار گرفته که نشان می‌دهد سامسونگ به دنبال عرضه ساعت‌های برجسته‌ای است.

چند روز قبل ، ماکس وینباخ از اندرویدپلیس مراجعه به TWS بعدی سامسونگ با نام Galaxy Buds2 را در آخرین نسخه از برنامه پوشیدنی Galaxy پیدا کرد. در همان زمان، او حتی برخی از جزئیات مربوط به ساعت‌های آینده گلکسی را مشاهده کرده بود، که همان روز در توییتر (از طریق SamMobile) به اشتراک گذاشت.

  • Galaxy Watch4

این ساعت در دو مدل 41 و 45 میلیمتری عرضه خواهد شد. این ساعت دو مدل ارتباط سلولی و بلوتوثی خواهد داشت.

  • Galaxy Watch Active4

این ساعت در دو مدل 40 و 44 میلیمتری عرضه خواهد شد. این ساعت دو مدل ارتباط سلولی و بلوتوثی خواهد داشت.

سرانجام، او همچنین دریافت که سامسونگ از سازگاری Wear OS به عنوان “Water” و چیپست‌هایی که این ساعت‌های هوشمند را با نام “Merlot” تامین می‌کند، یاد کرده است.

متأسفانه، هیچ چیز دیگری در مورد این گجت‌های پوشیدنی جدید در دست نیست و باید منتظر ماند تا مشخص شود برنامه برند کره‌ای چیست. بی شک باید انتظار داشت بهار امسال برند موردبحث این دیوایس‌های را معرفی و روانه بازار کند. سامسونگ هر سال نسل جدید ساعت‌های خود را معرفی و عرضه می‌دارد و سال جاری نیز برنامه‌های بزرگی در سر دارد.


بیشتر بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا
×   چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟