اخبار

اولین تصاویر زنده P50 هوآوی پیش از معرفی آشکار شد

شرکت هوآوی در نظر دارد بزودی اسمارتفون پرچمدار سری P50 را معرفی و عرضه دارد. اسمارتفون‌های سری P50 گزینه برجسته بوده و ویژگی‌های قابل توجهی هم دارند.

تاکنون شایعات متعددی از آنها دریافت شد و حال به تازگی تصاویر زنده P50 پرچمدار دردسترس قرار گرفت. طبق تصاویر این گوشی دارای ماژول دوربین بسیار بزرگ بوده و نمایشگر آن حداقل حاشیه را داراست.

طبق تصاویر این گوشی دارای حاشیه نمایشگر حداقلی بوده و طراحی حفره‌ای هم در نمایشگر آن قابل مشاهده است. بخش عقب خاص‌ترین طراحی دوربین را داراست. به شکلی که شرکت چینی ماژول دوربین منحصربفردی را به کار گرفته که تاکنون مشاهده نشده و این طور مشخص بوده باید در انتظار یک طراحی خاص باشیم که تاکنون در سری پی 50 مشاهده نکردیم.

اولین تصاویر زنده P50 هوآوی پیش از معرفی آشکار شد

هوآوی در نظر دارد همانند سال‌های قبل به عرضه سه مدل پی 50، پی 50 پرو، پی 50 پرو پلاس بپردازد که هریک پرچمداران برجسته هوآوی هستند و مشخصات کلیدی بزرگی را دارا هستند. مشخص نیست برنامه دقیق هوآوی برای عرضه سری پی 50 چیست و آیا باید انتظار عرضه گزینه‌های فوق العاده از هوآوی را داشت یا خیر.

تا آنجا که مشخص بوده، هوآوی در نظر دارد گوشی‌های قدرتمند و در عین حال منحصربفردی را روانه بازار کند. جزئیات اندک است و شایعات فراوان. پیش بینی شده در همین بهار هوآوی بخواهد به عرضه نسل جدید سری پی بپردازد.


بیشتر بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا
×   چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟