اپلیکیشن جدید بیت‌واکینگ در ازای هر قدم شما پول می‌دهد

03 آذر 1394

اپلیکیشن جدید بیت‌واکینگ به شما پول پرداخت می‌کند تا ورزش کنید یا حداقل بیشتر راه بروید. به کمک این نرم‌افزار، شما به‌راحتی با پیاده‌روی کسب درآمد می‌کنید. پایگاه اینترنتی بیت‌واکینگ می‌نویسد: «ما معتقدیم همه باید آزادی و توانایی پول درآوردن را داشته باشند. یک قدم برای همه ارزش یکسانی دارد. فرقی نمی‌کند شما چه کسی هستید یا کجایید. آنچه اهمیت دارد این است که چقدر راه می‌روید.»

 

BitWalking-Index-way2pay-94-09-02

 

این نرم‌افزار به‌عنوان یک وسیله مؤثر در کشورهای درحال‌توسعه معرفی می‌شود. کشورهایی که در آن‌ها پیاده‌روی همچنان اصلی‌ترین روش حمل‌و‌نقل است. هنوز نرخ تبدیل رسمی برای این اپلیکیشن وجود ندارد، اما گروه بیت‌واکینگ این اقدام را در دستور کار خود قرار داده است. در این برنامه، هر ۱۰ هزار قدم معادل یک دلار است. افراد می‌توانند با این پول از فروشگاه‌های اینترنتی خرید کنند یا آن را نقداً دریافت کنند.

این گروه معتقد است: «بسیاری از مردم نمی‌توانند پول دربیاورند یا از آن سود ببرند و شمار زیادی از مردم در کشورهای درحال‌توسعه هنوز در بانک حساب پس‌انداز ندارند. ما همه را تشویق می‌کنیم تا قدم بعدی را بردارند.»

فرانکی امبسی، یکی از سازندگان این نرم‌افزار گفت: «هرکسی بدون توجه به این‌که چه کسی است و کجا زندگی می‌کند می‌تواند این پول را به دست بیاورد؛ این می‌تواند برای برخی از مردم بسیار مؤثر باشد و با کسب درآمد، زندگی آنان را متحول کند. همچنین این اپلیکیشن مشوق ما در حفظ سیاره زمین و زندگی سالم است.»

2
برچسب ها :

دیدگاه شما

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

2 دیدگاه

 • Avatar حامد
  22 مرداد 1397

  این برنامه مشکل دارد.
  چرا نمیشه ثبت نام کرد؟
  از مرحله ثبت نام جلوتر نمیره.

 • Avatar Nima
  06 اسفند 1397

  Good

مطلب پیشنهادی