اپلیکیشنtrello : اپلیکیشن مدیریت کار ها

07 بهمن 1394

اگر جزو افرادی هستید که مدیریت زمان برایتان مهم است اپلیکیشن های زیادی هستند که به شما کمک کنند ،یاد آوری کند و همچنین اتوماتیک برنامه هایتان را ترتیب بدهند. اما هیچ کدام به خوبی اپلیکیشن trello کار نمیکند.

 

اپلیکیشنtrello

اپلیکیشنtrello : اپلیکیشن مدیریت کار ها

اپلیکیشنtrello در حوزه ی مدیریت است.اپلیکیشنtrello توسط کمپانی trello که در سال۲۰۱۱ شروع به کار کرد ساخته شده و در سال ۲۰۱۴ به بازار موبایل عرضه شد. این اپلیکیشن از یک مدل و سیستم خاص به اسم کان بان استفاده میکند . متودی که توسط کمپانی تویوتا برای ارائه محصولات به مشتری و برنامه ریزی معروف شد.این اپلیکیشن به این صورت کار میکند که داخل این اپلیکیشن تعدادی بورد وجود دارد و هر بورد شامل یک لیست و هر لیست دارای کارت های مختلف است.

اگر از برنامه ریزی لذت میبرید و فکر میکنید که نیاز به برنامه ریزی دارید ، این اپلیکیشن موفق شدن در این راه را تضمین میکند. تنها لازم است که همه ی کارهایتان را مرحله به مرحله انجام دهید.از این اپلیکیشن میتوانید در محل کارتان هم استفاده کنید. با همکارانتان اکانتتان را به اشتراک بگذارید و بخش خاصی از پروژه را در اختیارشان گذاشته و روی کارشان تمرکز کنید و بنویسید و در جریان انجام کار هایشان قرار بگیرید که پروژه چگونه پیش میرود.اپلیکیشنtrello تقریبا بهترین اپلیکیشن برای مدیریت کارهاست و از متودی فوق العاده برای پیش بردن مراحل یک کار استفاده میکند تا اطمینان حاصل شود که آن کار به خوبی و در زمان تعیین شده به پایان میرسد.

این اپلیکیشن امتیازش ۴.۷ از ۵ هست و به صورت رایگان در اپ استور و گوگل پلی برای دانلود قرار دارد.

نسخه وب پیامک اندروید (Android Messages) به صورت عمومی منتشر شد

منبع : زومتک

 

دانلود از بازار

0
برچسب ها :

دیدگاه شما

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

بدون دیدگاه

    مطلب پیشنهادی
    ×   چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟