اپل آیپد پرو را آینده کامپیوترهای خانگی می‌داند

آیپد پرو

مک‌بوک پرو

شرکت اپل معتقد است که کامپیوترهای خانگی به پایان دوران خود رسیده‌اند و در حقیقت نسخه مدرن این محصولات، آیپد پرو است و این تبلت‌ها جای دستگاه‌های محبوب امروزی را خواهند گرفت.

کامپیوترهای خانگی به‌عنوان یکی از مهم‌ترین المان‌های پیشرفت امروزی دنیا شناخته می‌شوند. این دستگاه‌ها توانستند تا در فرم‌های مختلفی مانند لپ‌تاپ، دسکتاپ و دستگاه‌های همه‌کاره به بازار عرضه شده و به‌خوبی نیازهای کاربران مختلف را تامین کرده‌اند. با این وجود اپل معتقد است که دوران کامپیوترهای خانگی به سر آمده است.

این شرکت معتقد است که مانند همیشه باید آماده پیشرفت باشیم و نباید انتظار داشته باشیم که این فناوری تا ابد بماند و یک فناوری جدید جای آن را خواهد گرفت که این فناوری جدید، آیپد پرو است. اپل می‌گوید که معنی کامپیوتر برای کاربران تغییر کرده است. بسیاری از کاربران امروزی معتقدند که تفسیر کامپیوتر با چیزی که ما به‌عنوان لپ‌تاپ و دسکتاپ آن را می‌شناختیم، تفاوت کرده است و بیشتر به یک تبلت نیرومند با قابلیت‌های فراتر از تبلت‌های عادی شباهت دارد.

به‌این‌ترتیب محصولاتی مانند آیپد پرو تعریف مستقیمی از این محصول هستند. اپل مدعی است که به کمک این سیستم می‌تواند آینده را در اختیار بگیرد. با این وجود این گفته‌ها به این معنی است که محصولاتی مانند سری سرفیس مایکروسافت نیز در نوع خود می‌توانند آینده کامپیوترهای خانگی تشکیل بدهند و آیپد پرو تنها مدعی این رقابت نیست.

البته اپل به خاطر اثبات گفته‌های خود یک تبلیغ ویژه را طراحی کرد که بر اساس آن کاربران مختلف در مکان‌هایی مانند اتوبوس، مدرسه و سایر نقاط، شاهد این هستیم که افراد با تعریف مدرن خود از کامپیوتر، به سراغ آیپد پرو رفته و این محصول را ایدئال دنیای آینده می‌دانند. به‌این‌ترتیب در پایان قضاوت را به شما واگذار می‌کنیم، آیا آینده کامپیوترهای خانگی با نابودی همراه است و آیپد پرو جای آن‌ها را خواهد گرفت یا این‌که کامپیوترهای خانگی به مالکیت بازار جهانی ادامه خواهند داد. پاسخ خو را در کامنت ها با ما در میان بگذارید.

0
برچسب ها :

دیدگاه شما

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

بدون دیدگاه

    مطلب پیشنهادی
    ×   چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟