اپل: اپلیکیشن Maps در iOS 10 کاربردی‌تر شده است

25 خرداد 1395

همانطور که می‌دانید شرکت اپل هم اکنون در حال برگزاری کنفرانس توسعه دهندگان WWDC 2016 است. این شرکت امشب از نسخه جدید سیستم عامل خود یعنی iOS 10 رونمایی کرد که همراه با آن ویژگی‌های جدیدی را هم به نمایش گذاشت. امشب درباره اپلیکیشن Maps هم در iOS 10 صحبت شد.

Eddy Cue در طی برگزاری کنفرانس بر روی صحنه آمد و در مراسم افتتاحیه WWDC درباره اپلیکیشن Maps در iOS 10 صحبت کرد. آنطور که پیدا است، این سیستم یا نرم‌افزار در آپدیت‌های آینده دقیق‌تر می‌شود، البته دقیق‌تر شدن این سیستم با بهبود دادن جستجو، اطلاعات ترافیکی و ویژگی جدیدی به نام کنترل سریع (Quick Controls) امکان‌پذیر شده است.

Eddy Cue روی صحنه بیان کرد که اپلیکیشن Maps را برای عملیات پیشرفته‌تر آماده می‌کنند. در این اپلیکیشن شما هم‌اکنون می‌توانید که در بخش زیرین، با رو به بالا کشیدن نوار آن مکان مورد نظر خود را تعیین کنید، برای مثال به‌سادگی می‌توان لیست تمام رستوران‌های محلی را مشاهده کرد.

 

اپلیکیشن Maps

ویژگی کنترل سریع یا Quick Controls بسیار کاربردی است، این ویژگی در اصل حالت دسترسی سریع و آسان را برای کنترل بخش ناوبری را برای کاربر ممکن می‌سازد. همچنین مسیر ترافیک به زبان انگلیسی هم برای شما به نمایش در می‌آید، بنابراین اگر شما در مسیر خط کشی شده خود بن‌بستی را مشاهده کنید می‌توانید مسیر خود را به‌سادگی عوض کنید، البته پیشرفت‌های بسیار دیگری هم به این سیستم اضافه شده است. علاوه بر این قرار است که شرکت اپل اپلیکیشن Maps را برای توسعه دهندگان باز کند.

تصاویری از قالب صفحه نمایش گوشی های جدید آیفون 11 و آیفون 11 مکس اپل

 

اپلیکیشن Maps

 

شرکت اپل در طول مراسم خبرهای زیادی را روی صحنه منتشر کرده است و پوشش اخبار WWDC 2016 همچنان ادامه دارد. به هر حال انتظار می‌رود که اپل بازهم ویژگی‌های جدیدی را برای iOS 10 به نمایش بگذارد.

 

0
برچسب ها :

دیدگاه شما

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

بدون دیدگاه

    مطلب پیشنهادی