اپل محصولات پیش‌فروش شده خود را برای ارسال آماده کرده است

تولید محصولات پیش فروش شده اپل تکمیل شد

تولید محصولات پیش فروش شده اپل تکمیل شد

کمپانی اپل چند روز قبل تلفن همراه هوشمند آیفون ۸ و اپل واچ سری ۳ را برای پیش‌فروش آماده کرده است و هم‌اکنون به نظر می‌رسد که اولین سری از پیش‌خریدهای این دستگاه توسط علاقه‌مندان به محصولات این شرکت، برای عرضه آماده‌شده است زیرا بر اساس گزارش‌های دریافت شده، مشتریان به‌تازگی و با بررسی وضعیت سفارش خود به این پی برده‌اند که وضعیت سفارش محصولات آن‌ها از حالت “در حال پردازش” به حالت “آماده‌سازی برای ارسال” تبدیل‌شده است.

جالب است بدانید که دستگاه‌های هوشمند آیفون ۸، آیفون ۸ پلاس، اپل واچ سری ۳ و تلویزیون این شرکت در روز جمعه برای پیش‌فروش آماده‌شده‌اند و به نظر می‌رسد که عرضه محصولات یادشده توسط آنها نیز بسیار قدرتمند پیش می‌رود زیرا آیفون ۸ و آیفون ۸ پلاس تنها پس از چند روز از تاریخ پیش‌فروش برای ارسال به مشتریان آماده‌شده‌اند. بااین‌حال چندی از مدل‌های آیفون ۸ و آیفون ۸ پلاس برای کسانی که می‌خواهند این دستگاه‌ها را در آینده‌ای نزدیک خریداری کنند، نگه‌داری شده است.

البته لازم به ذکر است که اگرچه سفارش‌ها در حال حاضر برای عرضه آماده‌شده‌اند اما این به آن معنا نیست که کاربران این دستگاه‌ها را در تاریخی پیش ازآنچه قبلاً توسط اپل تعیین‌شده بود ( ۲۲سپتامبر) دریافت خواهند کرد. کمپانی اپل عرضه محصولات خود را تا زمانی که از پیش تعیین کرده است به وقفه می‌اندازد. بااین‌حال سابقه داشته است که اپل برخی از محصولات خود را جلوتر از تاریخ تعیین‌شده عرضه کند اما احتمال تکرار این اتفاق درباره این دستگاه‌های هوشمند بسیار بعید است.

اپل ایرپاد جدید تا سال 2021 عرضه نخواهد شد

البته هنوز تلویزیون هوشمند ۴K اپل هنوز توسط این کمپانی برای عرضه و ارسال آماده‌سازی نشده است اما این وضعیت نیز به‌زودی تغییر خواهد کرد و دستگاه یادشده در تاریخ تعیین‌شده به دست مشتریان پر و پا قرص این شرکت خواهد رسید. به‌این‌ترتیب جایی برای نگرانی درزمینهٔ تأخیر در دریافت این محصولات وجود نخواهد داشت.

0
برچسب ها :

دیدگاه شما

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

بدون دیدگاه

    مطلب پیشنهادی