اپل واچ جدید به قابلیت اتصالات LTE مجهز خواهد بود

اپل واچ جدید

اپل واچ جدید

به‌تازگی نسخه نهایی نرم‌افزار گلدن مستر (Golden Master) که قرار است تا در تاریخ ۱۲ سپتامبر به همراه اپل واچ جدید رونمایی شود، فاش شد و همان طور که می دانید این امر خود به معنای کشف شدن اطلاعات برخی از محصولات و ویژگی‌های جدید آن‌ها قبل از تاریخ اصلی رونمایی‌شان است. یکی از بزرگ‌ترین اطلاعاتی که در این زمینه از این نرم‌افزار به‌دست‌آمده است ، پشتیبانی اپل واچ از اتصالات LTE است.

نرم‌افزار ساعت هوشمند اپل به‌روز شده به iOS 11 تصویری از اپل واچ جدید را با خود به همراه داشته است. اطلاعات ارائه شده در این تصویر خود نشان دهنده این است که این ساعت هوشمند جدید ازلحاظ شکل ظاهری بسیار مشابه مدل‌های اپل واچ حال حاضر است و هیچ تغییری در اندازه و شکل آن صورت نگرفته است.

البته این اولین باری نیست که درباره مجهز بودن اپل واچ جدید به قابلیت پشتیبانی از ارتباطات LTE اطلاعاتی فاش می‌شود زیرا ویژگی یاد شده در این دستگاه پوشیدنی نیز پیش‌ازاین توسط تصاویر لو رفته از نوار سیگنال این دستگاه تا حدی تائید شده بود. نوار سیگنال نسل جدید اپل واچ درواقع از چهار نقطه سبزرنگ (مشابه نوار سیگنال موجود در iOS 10  ) تشکیل‌شده است که نزدیک به بخش مرکزی صفحه‌نمایش قرارگرفته است. دیگر نشانه‌های موجود در سمت راست و چپ بالای صفحه‌نمایش این ساعت هوشمند به اتصالات تلفن همراه، قابلیت‌های راهبری و سیگنال وای فای اختصاص داده‌شده است.

این امر به خودی خود نشان‌دهنده این است که یک وجود اپل واچ باقابلیت اتصالات LTE در iOS 11 احتمالاً به معنای برقراری تماس‌های تلفنی با استفاده از شماره همان سیم‌کارتی است که بر روی آیفون قرارگرفته است.بااین‌وجود، اطلاعات ما درباره این ساعت هوشمند به همین‌جا محدود می‌شود و برای دستیابی به اخبار تکمیلی درباره سایر مشخصات این دستگاه باید تا تاریخ ۱۲ سپتامبر و اعلان رسمی اپل به انتظار نشست.

0
برچسب ها :

دیدگاه شما

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

بدون دیدگاه

    مطلب پیشنهادی