بررسی تغییرات سونی اکسپریا XZ در نسخه های جدید

21 فروردین 1396
اکسپریا XZ در نسخه های جدید

بررسی تغییرات سونی اکسپریا XZ در نسخه های جدید

برداشت آرام ۹۶۰ فریم در ثانیه مربوط به دوربین گوشی سونی اکسپریا XZ در اکتبر سال گذشته بود و این ویژگی در حال حاضر به نظر یک ویژگی قدیمی میاد چرا که سونی در نسخه ی جدید این گوشی تحت عنوان سونی اکسپریا XZs  ویژگی های جدیدی را افزوده است.

دوربین نسخه ی جدید کاملا بروزرسانی شده و و علاوه بر ویژگی توقف اکشن آن این دوربین دارای سنسور جدید با پیکسل هایی که ۱۹ درصد بزرگتر از نسخه ی قبلی می باشند . ویژگی های جدید دیگری نیز در این دوربین قرار داده شده مثلا قابلیت ضبط پیش بینی شده و اینکه به محض آغاز کار ۴ تا عکس در پس زمینه به شما نشان داده میشود حتی قبل از فشردن دکمه ی شاتر تا شما بهترین را انتخاب کنید.
علاوه بر این، این دستگاه تغییرات دیگری نیز داشته است. از دیگر ویژگی های آن رم ۴ گیگابایتی و چیپست اسنپ دراگون ۸۲۰ (حتی ۸۲۱) ، صفحه نمایش ال سی دی با کیفیت ۱۰۸۰p، باتری ۲،۹۰۰mAh می باشد.
اگر بخواهیم درمورد اکسپریا XZ  پریمیوم که نسخه ی دیگری از این گوشی است صحبت کنیم باید بگوییم که این گوشی دارای  اولین صفحه نمایش تلفن همراه ۴K HDR در جهان (۵٫۴۶ اینچی به جای ۴٫۱ اینچی)،  اسنپ دراگون ۸۳۵ و یک باتری بزرگتر.

اکسپریا XZ در نسخه های جدید

0
برچسب ها :

دیدگاه شما

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

بدون دیدگاه

    مطلب پیشنهادی