ایربادهای بی‌سیم سونی مجهز به قابلیت از بین بردن صداهای اضافه

ایربادهای بی‌سیم سونی

ایربادهای بی‌سیم سونی

به‌تازگی کمپانی سونی دست به ساخت ایربادهایی زده است که علاوه بر بی‌سیم بودن از فناوری لغو نویز فعال نیز بهره می‌برد. این ایرباد که نام Sony WF-1000X شناخته می‌شود در نوع خود بسیار منحصربه‌فرد بوده و جزو اولین ایربادهایی است که این قابلیت‌ها را در خود جای‌داده است.

لازم به ذکر است که هرکدام از ایربادهای بی‌سیم سونی سری ۱۰۰۰X به یکی از ویژگی‌های اصلی و البته شاخص طراحی سونی مجهز شده است. هر دورنگ‌های سیاه و طلایی این گجت طراحی فلزی و البته کمی براق را در اختیاردارند که با بدنه پلاستیکی اصلی این دستگاه در تناقض است. البته سونی همراه این ایرباد سری‌های از جنس پلاستیک و فومی ویژه‌ای را عرضه می‌کند که هر یک از آن‌ها مزایا و معایب خاص خود را دارند و کاربر می‌تواند با توجه به‌راحتی خود یکی از این دو جنس را برگزیند.

سری سیلیکونی این ایربادهای بی‌سیم سونی گیرایی بهتری را در محیط گوش افراد ایجاد می‌کند و این در حالی است که سری فومی در شرایطی که بدن به حالت تعریق می‌افتد می‌تواند در جای خود به‌خوبی بماند. همچنین در انتهای این ایربادهای بی‌سیم سونی یک آنتن گیرنده بسیار کوچک دیده می‌شود که از جنس پلاستیک شفاف ساخته‌شده است. در انتهای هر یک از این ایربادها نیز یک دکمه تعبیه‌شده است که دکمه قرارگرفته بر روی گوشی سمت چپ مربوط به روشن و خاموش کردن و لغو نویز بوده و دکمه موجود بر روی گوشی سمت راست نیز چندکاره است. فشار دادن این دکمه‌ها به‌آسانی فشار داده می‌شوند اما فشار موردنیاز برای به کار انداختن آن‌ها به حدی کم نیست که در صورت برخورد تصادفی موجب ایجاد مشکل شود.

عرضه سونی اکسپریا XA3 با صفحه نمایش طویل

نکته بسیار مهم در این ایرباد فرایند اتصال آن است. این فرایند به این صورت است که زمانی که ایرباد را از قابش بیرون می‌آورید، گوشی سمت چپ آخرین گجتی که به آن متصل شده‌اید را پیدا می‌کند و مستقیماً به آن متصل می‌شود و با یک‌صدای زنانه روباتیک به شما خبر این اتصال را می‌دهد.

بااین‌حال نکته منفی موجود در این ایرباد مربوط به باتری آن است که سونی با هر بار شارژ تقریباً سه ساعت استفاده را برای کاربر در نظر گرفته است. این در حالی است که ایربادهای اپل و دیگر کمپانی‌های سرشناس این مدت را حداقل به ۵ ساعت در نظر گرفته‌اند.

۰
برچسب ها :

دیدگاه شما

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

بدون دیدگاه

    مطلب پیشنهادی